Na červeném koberci byly k vidění nejrůznější modely. Někdo se držel při zemi a někdo dal průchod originalitě.

Ellie Goulding
Z modelu zpěvačky Ellie Goulding jsme trochu na rozpacích. V posledních letech volí hodně usedlé oblečení. To na obrázku připomíná střihem její svatební šaty. Šedé kalhoty s puky jsou jí o dost větší a podivný béžový vršek nás také neokouzlil. Na oslavu módy by to chtělo něco lepšího.

Emilia Clarke
Herečka Emilia Clarke nápadně připomínala kanárka, nejen barvou své róby, ale i tím, že na ní měla připevněná peříčka. Na šatech byly zajímavým prvkem zejména dlouhé rukávy, které padaly až na zem. Šlo o šaty značky Schiaparelli, v nichž vynikla hereččina štíhlá postava. Výrazný look už nebylo potřeba ničím doplňovat, jemné páskové střevíčky byly dobrou volbou.

Irina Shayk
Modelka Irina Shayk se v módě vyzná a většinou vypadá jako ze žurnálu. V tomto případě nás ale výsledek vůbec nenadchnul. Na šedých šatech nám vadí zejména podivné detaily, které vypadají, jako by v oněch místech někdo vzal látku a stočil jí do bambule.

Elsa Hosk
Švédská modelka Elsa Hosk má postavu, pro kterou by většina žen vraždila. To ovšem neznamená, že ji musí ukazovat při každé příležitosti. Model je na náš vkus až moc úsporný a vršek vypadá jako podprsenka na cvičení.

Rita Ora
Zpěvačka Rita Ora se snažila být hodně originální. Oblékla si proto přiléhavé šaty, které připomínaly zebru. Doufáme, že nebyly z pravé kůže. Zpátky se nedržela ani v líčení. Nebo jí možná nikdo neupozornil, že trošku přetáhla oční linky.

Winnie Harlow
V odvážných šatech barokního stylu vyrazila také modelka Winnie Harlow. Ukázala v nich své dlouhé štíhlé nohy. Moc nám nesedí barva, která připomíná syrové maso a outfit evokuje masový model, který si kdysi vzala zpěvačka Lady Gaga.

Pixie Lott
Zpěvačka a textařka Pixie Lott přesně ví, co jí jako blondýnce sluší. Růžové šaty z ní udělaly tak trochu panenku Barbie, ale v dobrém. Sladkost rozbila tmavým kouřovým líčením a černými doplňky.

Julia Roberts
Na červeném koberci nezapadla ani herečka Julia Roberts, a to nejen díky svému širokému úsměvu. Objevila se v dlouhém černém overalu, který byl celý pošitý blyštivými kamínky. K němu si vzala výrazné tyrkysové náušnice a vypadala opravdu skvěle.

Foto: Profimedia

Reklama