Jako základ outfitu jsme zvolili pouzdrovou sukni v midi délce a černé barvě s vysokým pasem, která bude slušet každé postavě (About You, 669 Kč).

Co se týče vršku, opět jsme zůstali při zemi u černé barvy a v té jsme vybrali halenku s průhlednými balónovými rukávy (MODIVO, 1 129 Kč).

V tomto chladném období jsou samozřejmostí silonky, které jsme vybrali v černé barvě od značky Lagatta (275 Kč). Vzhledem k upnuté sukni se vám budou hodit funkční tvarovací punčocháče, které dokážou zakrýt případné nedostatky.

Při vybírání obuvi jsme se odvázali a zamilovali si extravagantní červené kozačky od Deichmann (649 Kč). Ve stejné barvě jsme sladili i kabelku Moschino za 2 739 Kč.

Pokud bude venku chladné počasí, bude se vám hodit i oversized kabát s příměsí kašmíru ze Zary (2 299 Kč).

Abychom přidali trochu pařížského stylu, rozhodli jsme se outfit doplnit o jak jinak než červený baret (Leontýna, 758 Kč).

Už stačí jen doplnit pár kapkami parfému od Guerlain (1 789 Kč) a přetřít rty smyslným jemným balzámem na rty od Yves Saint Laurent (1 208 Kč).

obrazek.png

Foto: Se souhlasem ZOOT, MODIVO, Lagatta, Deichmann, Eobuv, Moschino, ZARA, Leontýna, NOTINO, Guerlain, Yves Saint Laurent

Reklama