Jako základ outfitu jsme vybrali květovanou sukni (Tatuum, 1 399 Kč) v midi délce, která doslova křičí jaro a dokonale skryje případné nedostatky v oblasti hýždí, boků a nohou. Midi délka je navíc vhodná téměř pro všechny postavy a výšky.

Jako vršek jsme zvolili velmi elegantní košili v bílé barvě s krajkovými rukávy z Mohita (899 Kč), která sukni perfektně doplní. Přidali jsme ještě zlatý tenoučký pásek, taktéž z Mohita (299 Kč), který je dostupný i v šedé barvě. Je velmi tenký a nezkazí dojem, bude působit spíše jako ozdoba, než by plnil praktický účel.

Do teplejšího počasí už můžeme obout i jiné boty než jen tenisky nebo válenky. Outfit jsme proto doplnili minimalistickými lesklými lodičkami v béžové barvě (Deichmann, 799 Kč). Nemají nijak přehnaně vysoký podpatek, takže v nich můžete běhat třeba celý den.

Je dobré sebou mít i nějaký trenchcoat (Mango, 2 299 Kč), který přes sebe přehodíte v případě větru nebo když na chvíli zaleze sluníčko. Tento je světlý, aby se barevně hodil k dalším kouskům. Do ruky už jen malou kabelku ve žluté barvě (DeeZee, 389 Kč) a na prst třpytivý šperk s vltavínem (KLENOTA, 6 900 Kč).

Nehty zahalte do nenápadné béžové (OPI, 270 Kč) a outfit už jen zakončete smyslným parfémem Daisy So Intense (Marc Jacobs, Notino, 1 895 Kč).

643d3fed4cae3obrazek.jpg

Foto: Se souhlasem Tatuum, Mohito, Deichmann, Zalando, Mango, CCC, DeeZee, KLENOTA, OPI, Notino, Marc Jacobs)