Jaro je v plném proudu a teploty jsou konečně takové, že můžeme vytáhnout ze skříní šaty, mít holé nohy a obout pantofle. Pro tentokrát jsme vybrali košilové šaty ve veselé a velice trendy barvě z Manga (1 299 Kč), které jsou vyrobeny ze 100% bavlny. Tento materiál je naprosto skvělý na teplé jarní a letní počasí.

Šaty jsme sladili s rtěnkou v odstínu Rose Mexico od francouzské kosmetiky Sisley Paris (1 325 Kč), která je zároveň pečující. K šatům a do teplého počasí se skvěle hodí sandály nebo pantofle. My jsme zvolili kožené pantofle Gino Rossi z CCC v bílé barvě (1 899 Kč), které perfektně ladí s kabelkou Jenny Fairy také z CCC (799 Kč).

Jako doplňky jsme vybrali hodinky Victoria Hyde dostupné na e-shopu Zalando (1 499 Kč) a k nim ladící dvojitý náramek ze žlutého zlata s diamantovou tyčinkou od značky Klenota (9 900 Kč). Na uši jsme ještě vybrali náušnice Reserved (259 Kč) ve tvaru mušliček, které budou ladit stylově s páskem u šatů, na kterém jsou také malé mušle.

Na závěr ještě přestříknout oblíbeným parfémem a můžeme vyrazit do ulic. My jsme si vybrali květinovou vůni Giorgio Armani My Way Florale. V parfumeriích Douglas stojí 1349 až 2 849 Kč.

646c8e4a4e54bobrazek.png

Zdroj: Autorka článku

Reklama