Jako hlavní prvek dnešního outfitu jsme vybrali džínovou sukni v midi délce do pasu s rozparkem uprostřed, která je velkým trendem letošního jara. Tato je z Reserved za 899 Kč. 

Jelikož je sukně upnutá, kontrastně jsme zvolili ležérní bílou volnou košili ze Sinsay (359 Kč), která bude vypadat skvěle jak celá zastrčená do sukně, tak i s jedním vytaženým cípem. Vzhledem k počasí nesmíme vynechat punčochy a jako barevný komponent jsme vybrali zelenou, jsou tedy v khaki barvě (Lagatta, 119 Kč).

Sukni a košili jsme oddělili černým klasickým páskem značky Kazar, který seženete na Zalandu (990 Kč).

Na košili můžete hodit stylový pruhovaný svetr. Límeček košile nechte vykukovat a spodek košile klidně také, bude to vypadat uvolněně. Tento seženete na Modivu, je značky Marc O´Polo a stojí 1 759 Kč. 

Retro tenisky se vrací a s bílými rozhodně nešlápnete vedle, protože se hodí jak ke sportovnímu, tak elegantnímu outfitu. Vybrali jsme ty od značky Deichmann za dostupnou cenu 899 Kč. 

Bez kabátu by vám v takovém outfitu byla asi zima, zvolili jsme jednoduchý, černý a na zavazování od značky ORSAY (1 119 Kč).

Přes rameno už jen kabelku Creole, kterou seženete na eobuv.cz za 1 944 Kč a do kabátu brož ve tvaru vážky (Alexbijoux, 799 Kč).

6421683ad8d3bobrazek.jpg

Foto: Se souhlasem Reserved, Sinsay, Lagatta, Zalando, Kazar, Modivo, Deichmann, Orsay, eobuv, Alexbijoux