Základem dnešního outfitu je černý rolák, která zahřeje z About You (882 kč), ale není huňatý, takže se krásně vejde pod sukni. K němu jsme zvolily červenou sukni Pietro Filipi (2 495 Kč), která celý outfit rozsvítí.
 
Na nožky obujeme elegantní kožené kozačky značky Baťa (1 999 kč) na stabilním podpatku. Celý outfit doplní dvouřadový vlněný kabát Mango (3 999 Kč), který končí ve stejné délce jako sukně. Červenou sukni jsme sladily s trendy baretem stejné barvy značky Only z e-shopu Zalando (270 Kč).

 sal.jpg
Kabelku jsme vybraly malou, avšak tvarově zajímavou. Jde o trendy bucket kabelku z H&M (949 Kč). Nezapomněly jsme ani na šperky. V H&M jsme vybraly dva náhrdelníky, které k sobě krásně ladí. Jeden s perlou a druhý s minimalistickou kulatou plackou (249 Kč). V obchodě Mohito jsme k nim našly zlaté náušnice se syntetickými perlami (49 Kč). Nechybí ani hodinky. Ty jsme vybraly tak, aby ladily se šperky. E-shop vivantis.cz nabízí krásné zlaté hodinky s perleťovým ciferníkem značky Pierre Lannier (2 844 Kč).

Reklama