Jako základ dnešního outfitu jsme zvolili rovné oblekové kalhoty z Manga (1 1999 Kč), croptopovou košili s límečkem z Bershky (549 Kč) a na ni béžový svetr ONLY, který nabízí například ZOOT (559 Kč). Límeček od košile necháme koukat nahoře z pod svetru a vytvoříme tak elegantní a šik komplet. Svetr jsme vybrali záměrně kratší, aby byl akorát ke kalhotám s vysokým pasem a nemusel se nikde příliš složitě zastrkávat. Kalhoty doplníme béžovým páskem Tommy Hilfiger se zlatou přezkou, taktéž ze ZOOTu (969 Kč).

Celý outfit skvěle doladí kabát z vlněné směsi Zara (3 599 Kč), který zahřeje a nadělá spoustu parády. Nohy vám zase zůstanou v teple v kozačkách R.Polański z přírodní lícové kůže, které najdete na e-shopu eobuv.cz za 3 087 Kč. Opět jsme zvolili béžovou barvu.

A teď už zbývají jen doplňky. Béžová trendy kabelka Jenny Fairy z CCC (599 Kč) je velice módní a šik. Ke zlaté přezce na pásku jsme pak sladili hodinky Lee Cooper, které nabízí například Klenoty Aurum (1 490 Kč) a krk zkrášlí pozlacený náhrdelník Double Love you gold z chirurcické oceli z Ornamenti (1 190 Kč).

63ff4bfe6e577obrazek.jpg
Foto: Se souhlasem Mango, Bershka, ZOOT, Zara, eobuv, CCC, Ornamenti