6331a883779cfobrazek.jpg
Foto: Shutterstock

Biker bunda je hitem letošního podzimu, proto jsme ji vybraly do dnešního outfitu. Kožená bunda v černé barvě s kožíškem je ze ZOOT a stojí 3 799 Kč. Vyplatí se do ní investovat, protože vám pak vydrží klidně i roky. Bunda je dost teplá a na podzim ještě není taková zima, proto si můžeme dovolit zvolit lehčí vršek, kterým je lehký svetřík v hořčicové barvě od Sisley za 889 Kč. Pokud byste se bály, že vám bude táhnout na záda, vezměte si pod svetřík ještě tílko, to jsme vybraly opět v hořčicové od značky MORE & MORE za 329 Kč.

Biker bunda působí trochu drsněji, proto jsme se rozhodly outfit zjemnit džínovou sukní nad kolena Vila (879 Kč), kterou jsme doplnily páskem od Calvin Klein (979 Kč). Na nohy natáhnout ještě černé silonky a k outfitu perfektně padnou Gino Rossi polobotky, které koupíte za 2 599 Kč a využijete je při elegantních outfitech.

Co se týče doplňků, zvolily jsme minimalistické zlaté kruhy (KLENOTA, 7 400 Kč), které se budou hodit k pásku a černé brýle od Guess jako ochrana před posledními slunečními paprsky, které stojí 1 579 Kč. Už chybí jen kabelka, zvolily jsme opět v hořčicové barvě koženou crossbody, kterou pořídíte na e-shopu Kabelečky za 1 709 Kč.


6331966a5af6fobrazek.jpg
Foto: Se souhlasem ZOOT, About You, Modivo, KLENOTA, Eyerim, Kabelečky