Inspirovali jsme se šedesátými léty a zemí, která dodnes udává módní trendy. Francouzky jsou odedávna považovány téměř za synonymum elegance. V šedesátých letech pak více než kdy jindy navíc ukazovaly také své štíhlé nohy. Proto jsme sáhly po bavlněných minišatech EDITED, které na About You pořídíte za 749 Kč.

Také pokrývka hlavy je v tomto případě nutností. Francouzky často sahaly po čelenkách či šátcích, my jsme ale zvolili tento elegantní slamáček s květinovou stužkou Anna Field (Zalando, 366 Kč).

Léto si žádá vzdušnou obuv, a tak jsme vybrali jednoduché bílé sandálky s páskem Jenny Fairy, které celému outfitu na eleganci neuberou a které můžete pořídit v CCC za 649 Kč. Háčkovanou kabelku v bílé barvě značky CAMAIEU prodávají na Zootu za 669 Kč a využijete jí jak při procházkách po pláži, tak při toulkách městem.

Sedmikráskové pozlacené náušnice Apart (590 Kč) dodají celému looku punc nevinnosti. Pak už se jen stačí navonět osvěžující citrusovou parfémovanou vodou Eau Fraîche od Eisenberg, kterou na Notinu pořídíte od 3 454 Kč.  

kolaz-velka.jpg
Zdroj foto: Se souhlasem About You, Zalando, CCC, Zoot, Apart a Notino

Reklama