Hlavními kousky outfitu jsou mátově zelený svetr Mina z About You (1 249 Kč) s kulatým výstřihem, který je až pod zadek, takže jej můžete využít jako mini šaty. Pod něj dáme dlouhou bílou bavlněnou košili s límečkem, který necháme koukat z výstřihu ven. Seženete ji například v H&M za 749 Kč. Košile je dlouhá, takže bude ještě kousek koukat i zespoda a rázem vznikne velmi stylový outfit.

Abychom zvýraznily pas, zvolily jsme silnější pásek značky Pieces z About You za 449 Kč, který bude skvěle ladit k vysokým šněrovacím botám od Bati (1 799 Kč). K tomuto outfitu můžete zvolit průsvitné černé nebo tělové punčochy. Ale když nebude teplota úplně nízko, zvládnete to ještě možná i bez nich.

A nakonec to chce nějaké doplňky. Vybraly jsme černou kabelku z nové kolekce Mohito (699 Kč) s magnetickým zapínáním a dvěma různými vyměnitelnými popruhy, dále hnědý klobouk značky Barbour z e-shopu Zalando (2 310 Kč) a must have posledních dní, kterým je deštník. My jsme zvolili kousek ve smetanové barvě z Ráje deštníků za 210 Kč.

kol.jpgFoto: Se souhlasem About You, H&M, Zalando, Mohito, Ráj deštníků, Baťa 

Reklama