Rozhodli jsme se pro sportovně elegantní styl. Jak už bylo řečeno, základem je péřová bunda v zelené barvě, která je dlouhá do půlky stehen. Je od Marc O’Polo a rozhodně je kouskem, který vás zaručeně zahřeje i v těch největších mrazech. 

Tepláková mikina s kapucí H&M je pohodlným kouskem, který jsme doplnili ležérními kalhotami ZOOT v tmavě šedé barvě, abychom tomu dodali trochu elegance.

U bot jsme zůstali při zemi a zvolili jsme bílo-šedé plátěnky od Deichmann. Přejděme k doplňkům. Do kabelek se vyplatí investovat, proto jsme vybrali malou kvalitní cross body od Folbeur. K tomu elegantní hodinky od Vuch a náušnice od Roberta Coina. Pokud preferujete opravdu sportovní look, přidejte ještě New Era čepici s kšiltem.

Tenhle outfit má vícero vynošení. Vezměte si ho v den, kdy se budete chtít cítit pohodlně, zahřát se, ale přesto budete chtít, aby vám to slušelo. Do školy, do práce, do města, na výlet, ale klidně i na rande nebo na nákup. Je to na vás.635a76fd35163obrazek.jpg
Bunda Marc O’Polo, 7 500 Kč / Mikina H&M, 349 Kč / Kalhoty ZOOT, 959 Kč / Boty Deichmann, 649 Kč / Kabelka Folbeur, 13 900 Kč / Vuch hodinky, 999 Kč, Náušnice Roberto Coin, info o ceně v obchodě, Čepice Adidas, 429 Kč

Foto se souhlasem: Marc O’Polo, H&M, ZOOT, Folbeur, Vuch, Roberto Coin, A3SPORT, New Era