Jeho základem jsou pletené béžové šaty Mohito (899 Kč), které doplnímek páskem. Ten hezky zvýrazní pas a podtrhne ženskou siluetu. Zvolily jsme hnědý, aby se příliš nebyl s béžovou, ale naopak k ní hezky ladil. Je z Manga a stojí 499 Kč. Určitě byste ale našly i podobné levnější alternativy. Takové nabízí třeba obchod Shein. Pokud jsou šaty málo, není vůbec problém pod ně obléct slabší přiléhavý svetřík nebo termo prádlo.

V teple chceme mít i nohy. V tom pomohou krycí punčocháče s kašmírem z Tezenis (229 Kč) a vysoké kozačky Quazi z CCC (1299 Kč), které barevně hezky ladí se svetříkem. Je-li vám často zima na nohy, nic vám nebrání obléct přes punčochy ještě ponožky. Svrškem, který taktéž dopomůže k zahřátí, je dvouřadý kabát s umělým beránkem ze Zary (2 299 Kč). Je huňatý a hezky se do něj můžete zachumlat.

Prsty na rukouochrání vlněné rukavice z Mohita (299 Kč). I tentokrát zůstaneme u odstínů hnědé a béžové. Jsou přeci aktuálně velmi trendy!

A nakonec kabelka. Tu jsme zvolily jednoduchou, elegantní, která se hodí k mnoha různým příležitostem a ve vašem šatníku se jistě neztratí. Koupit ji můžete v Mangu (499 Kč).

kol.jpg