Tento styl je o ztělesnění procházek po evropském pobřeží, návštěv farmářských trhů, pojídání dezertů v kavárnách a dalo by se toho vyjmenovat ještě mnoho. Následující outfit splňuje kritéria Tomato Girl, a to v něm není ani špetka červené. Rozhodně se ho ale nemusíte bát okořenit rudou rtěnkou. Třeba úžasnou hydratační Rouge Pur Couture od Yves Saint Laurent, kterou seženete například na Notinu (825 Kč).

Ale zpátky k outfitu. Hlavním kouskem, který jsme vybrali, jsou midi šaty na ramínka s ažurovou výšivkou a tenkými ramínky ze Zary (1 199 Kč), které vám umožní zvládnout v pohodě letní horké počasí a zároveň budete módní. K nim bude skvěle ladit proutěná kabelka DeeZee z CCC (1 009 Kč) a espadrilky Carina od značky Castaner na vysokém podpatku, které se dají koupit například na Zalandu (2 588 Kč). Abychom celek trochu oživili barvami, na ucho kabelky zavážeme hedvábnou šálku twilly Sedmero krkavců od Silky Gang (2 290 Kč).

Místo chytrých hodinek nosí Tomato Girl náramkové hodinky s ciferníkem, které mají většinou i trochu historický nádech. Skvěle se do tohoto stylu hodí hodinky Quadro Pressed Evergold od značky Daniel Weelington se zeleným ciferníkem (4 028 Kč), ke kterým jsme sladili pozlacený náhrdelník Turquoise Clover z Ornamenti (920 Kč). Aby byly doplňky kompletní, do uší dáme ještě kruhové náušnice z Manga (399 Kč).

K romantickému nádechu krásně přispěje ještě slaměný klobouk, který bude perfektně korespondovat s botami a kabelkou. K tomuto outfitu se skvěle hodí Boater Amare od Tonaku (2 400 Kč). Jemná široká stuha navíc dodává klobouku nádech ženskosti.

Na závěr jsme vybrali sluneční brýle v hnědém odstínu v Reserved (359 Kč), které se barevně skvěle hodí ke zbytku.


64ad237381613obrazek.png
Foto: Se souhlasem CCC, Zara, Zalando, YSL, Daniel Wellington, Ornamenti, Reserved, Silky Gang, Mango, Tonak

 Zdroj: Autorka článku

Reklama