h1.jpg
Zpátky do formy

To se lehce řekne, jak ale v současné situaci najít motivaci? Pomůžou vám chytré hodinky. Zaznamenají všechny vaše denní aktivity, a vy tak získáte dobrý přehled, jak na tom jste. Stanovte si reálné cíle a začněte zlehka. Zpočátku stačí denně ujít 10 tisíc kroků. Postupně přidejte kroky o víkendu, kdy máte více času na volnočasové aktivity. Na hodinkách HONOR Watch GS Pro lze monitorovat celou řadu sportovních aktivit včetně pěší turistiky, jízdy na kole, běhání, raketových sportů, plavání nebo jógy. V horách mnohdy oceníte také navigaci zpáteční cesty, pomocí níž dojdete do výchozího bodu, i když se nazpět vydáte méně známou trasou. Hodit se budou také informace o předpovědi počasí, či východu a zápasu slunce. Při náhlé změně atmosférického tlaku vás hodinky navíc upozorní i na blíží se bouřku.

Hodinky se také pyšní opravdu výbornou výdrží baterie. Udrží s vámi tempo po dlouhých 25 dnů, v případě zapnuté GPS vydrží nabité až 48 hodin. Mají odolný nerezový ciferník o velikosti 1,39palce a splňuji 14 vojenských norem MIL-STD 810G včetně odolnosti vůči prachu a písku, vlhkosti, dešti i slunečnímu záření, takže se na ně můžete spolehnout i ve ztížených podmínkách. Díky vestavěnému mikrofonu a reproduktoru můžete vše řešit přímo z hodinek, vyhnete se tak neustálému vytahování telefonu z kapsy nebo batohu.
h2.jpg
Na hodinkách je na výběr z celé řady ciferníků, můžete dokonce použít i vlastní fotografii. Nově vydal HONOR ciferníky podle znamení zvěrokruhu. Ke stažení jsou přímo v aplikaci Health/Zdraví jen za 9,90 Kč. Dostupné jsou při spárování s jakýmkoli telefonem HONOR nebo Huawei. Hodinky jsou k dostání v černé, bílé a vojensky modré barvě od 4490 Kč.
h3.jpg
Nyní si o hodinky HONOR Watch GS Pro můžete zasoutěžit na Instagramu nebo Facebooku značky. Neváhejte, soutěž končí v neděli 4. dubna 2021.
606328fc4f260obrazek.png

Reklama