Co si nakonec od podomních prodejců pořídila čtenářka Bizonka? Pobavte se při čtení jejího příspěvku!

OTRAVNÝ HMYZ

Jejich tempo je vražedné, jsou prostě všude, jejich revírem je obchodní centrum, ulice, chodba domu a v ohrožení je i Váš telefon - utečte dříve, než Vás oblezou ze všech stran - PODOMNÍ PRODEJCI A JEJICH PŘÍBUZNÍ Z TELESALES

Taky se Vám stává, že zrovna někam spěcháte a cestu Vám zastoupí kravaťák s deskami? „Jééé, slečno, Vám to ale sluší, teda Vy máte ale krásného pejska, můžu si ho pohladit," sladce se lísá a já mám chuť poslat ho přinejmenším aspoň pryč... „No, můžete to zkusit, ale nevím, zda o to Vaše pohlazení bude stát, je dnes trochu nevrlá," odpovídám a moje nervózní slečna bulteriérka vrčí a cení zuby... asi kamarádi nebudou zjišťuji po chvíli, co ho drží za nohavici a trhá kousek látky... vrrrr haf haf a týpek je pryč.

Zrovna si dávám zmrzlinu a zvoní mi telefon: „Sakra, kde zas je?" Proč mám v té kabelce pořád takový binec? Přítel mě uklidňuje, že prý to tak viděl i u bývalek, takže nejspíš to je geneticky dané... přehrabu kabelku a po spadnutí kopečku mé oblíbené čokoládové dobroty skutečně vytahuju mobil. „No, prosim!" vyštěknu poněkud rozladěně.

Dobrý den, zde firma Otravný hmyz a spol., hovořím s paní Růžičkovou?"

Ano u telefonu, co potřebujete?"

Paní Růžičková, mám pro Vás ohromnou zprávu, vyhráváte exklusivní zájezd na Tahiti v hodnotě 165 tisíc korun pro dvě osoby... potěšila jsem Vás? Ano? Tak to i já mám velkou radost... a nyní stačí už jen sehnat tři další manželské páry a sezvat je k Vám domů, jistě ráda vypijete čaj se svými přáteli."

No, jistě a co je další podmínkou? Předvedeme Vám sadu našeho super nádobí, a pokud na to nebudete mít rádi Vám cenu rozdělíme na splátky a Vaši přátelé? Stačí, když také koupí toto nádobí a zájezd je Váš. Nic Vás to nestojí paní Růžičková," jen Váš čas s patláním chlebíčků a buchty pro známé... grrrr.

Sakra dost, já nic nechci," mobil letí opět do kabelky.

Přijdu domů a konečně si dám nohy na stůl, ufff těžká pohoda. V tom uslyším zvonek, asi sousedka, zase nemá vejce, proboha, vždyť krám je pár kroků od domu, přesto ale vykouzlím na obličej úsměv jak z Hollywoodu a otvírám dveře.

Z úsměvu se po chvíli stane jen strnulí škleb. To snad ne, už zase?

Na rohožce stojí malý obézní chlápek a nabízí mi přípravky na hubnutí. Prý stačí jedna ananasová pilulka denně a budu jako proutek a jako bonus získáte ještě osobní váhu, abyste viděla, jak jdou kilíčka dolů, milá slečno a to ještě není vše, mám tady sebou ještě přípravek na čištění oken, to víte jaro už máme na krku...

Nemám už sílu ho vyhodit, jako blbec kupuju přípravek na okna za dvě stovky a jdu vypít vystydlý čaj, jen Vás prosím, zítra mi dejte všichni pokoj a ulovte si jinou oběť.

P.S. Přípravek dělá super šmouhy, všem doporučuji!!!

Vaše,
Bizonka :-)

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Téma dne: PODOMNÍ PRODEJ

Pište mi své zkušenosti s tímto stylem prodeje. Podomní prodej ale chápejte spíše jako označení způsobu prodeje než faktickou zkušenost, že někdo zazvoní u vašich dveří. Zajímají mě historky o...

  • ... prodejcích podomních.
  • ... prodejcích na parkovištích.
  • ... prodejcích, kteří vám telefonují.

Naletěla jste jim někdy? Anebo jsou vaše zkušenosti s tímto způsobem prodeje spíše kladné? Vaše příběhy čekám na redakčním e-mailu!

Reklama