Dobrý den Ž-IN,
nemohu tvrdit, že bych zažila šílené počasí, ale v dané chvíli spíš šokující.

Koncem září 2004 jsem s manželem odlétala do Egypta. Jen tak v plátěných kalhotách a tričku. Odlet byl stanoven na půlnoc a v letištní hale bylo moc a moc fajn. Po příletu na letiště v Hurghadě nás ve 4 hodiny ráno přivítalo teplo, které bylo u nás normálně přes den (25 st. a více), čili vedro a dusno už takhle brzy po ránu. Ale s tím se počítalo, a tak jsme si celých 11 dní užívali sluníčka a tepla, které bylo snesitelné díky klimatizaci, koupání v moři a oblečení stylu „skoro nic". Samozřejmě, jako správní Češi, jsme si na teplo nezapomněli postěžovat, i když já teplo miluji.

Když nastal den odletu, tak jsme se na letiště dostavili v kraťasech a tílku, vždyť bylo vedro. Prozíravě jsem do batohu, který jsem měla jako příruční zavazadlo v letadle s sebou, přibalila rifle, ponožky a svetr (pro oba). Ještě si jasně vzpomínám na manželova slova, že jsem blázen, když to s sebou vláčím dovnitř.

Čtyřhodinový let zpátky a... Po přistání na Ruzyni nastal šok a zděšení a celým letadlem se nesl jeden hlas: Otočte to, letíme zpátky". Při pohledu z okénka nás všechny doslova zamrazilo. Začátkem října lilo jako z konve, z nebe se valily proudy vody, a to jsme ještě netušili, že venku nás čekají pouhé 4 stupně nad nulou. Nemusím vám jistě říkat, že jsem si neodpustila poznámku o bláznech. :-) Navlékli jsme na sebe, co bylo v batohu, a po odbavení ještě i něco, co bylo v kufrech. Stejně jsme to odnesli pořádnou rýmou. :-(

Ale to nevadí, dovolenou jsme si nádherně užili. Posílám pár foteček, abyste si mohli zavzpomínat s námi.


 
 
Hezký den
Julie75


Děkujeme za pěkný příspěvek i za krásné fotky :). Hned bych si dala líbit takové koupání v moři :).

redakce@zena-in.cz