Stalo se pro vás léto díky neustále lezoucím chloupkům z plavek noční můrou? Nebaví vás již stereotypní holení nebo si chcete pouze zastřihnout chloupky na tříslech, aniž byste musela celá vlézt do sprchy? Bojujete s nůžkami, když si chcete zastřihnout svůj klín? Máte po holení třísel podrážděnou pokožku? Chtěla byste svého partnera zajímavě překvapit?

 

Máme pro vás bezva tip – nový zastřihovač chloupků Philips Bikini Trimmer speciálně určený pro úpravu oblasti bikin.

 

Philips Bikini Trimmer (HP 6360) v barevném provedení fialová champagne je malý, ergonomicky tvarovaný a vysoce elegantní, stylový zastřihovač. Je určený pro moderně smýšlející ženy, které hledají bezpečnou, efektivní, ale hlavně bezbolestnou a kreativní možnost zastřihování. 21 mm široká stříhací jednotka z nerezové oceli s bezúdržbovým ostřím a posuvný hřeben umožňují zastřižení v 5 délkách od 5 do 9 mm.  Pro precizní zastřihování v každém úhlu je pak připraven speciální úzký zastřihovač zajišťující jemné a bezpečné zastřižení v délce pouhých 1,5 mm. Originálnost použití je tak skutečně na každém.

 

Bikini Trimmer je akumulátorový a po nabití vydrží až 40 minut při běžném používání. Odnímatelná stříhací jednotka umožňuje snadné čištění. Tento jedinečný zastřihovač v trojúhelníkovém obalu je k dostání ve všech typech prodejen elektro, v každém případě pak v autorizovaných prodejnách Philips. Jeho orientační maloobchodní cena je 990 Kč.

 

Jak jste na tom vy? Zastřihujete, či nezastřihujete? Stačí vám depilace chloupků, které jsou vidět, i když máte na sobě plavky, nebo zastřihujete i ty, které vidět nejsou?

 

Pokud i vy bojujete s chloupky, zastřiháváte si je nebo vymýšlíte různé kreace v tvaru a sestřihu, pak se můžete zúčastnit soutěže a Philips Bikini Trimmer vyhrát! Soutěžit můžete ZDE

Reklama