rituals

Pokud dovolíte sami sobě zpomalit tempo svého života, pomůže to obnovit váš životní balanc a najít krásu a radost i v maličkostech. Nová limitovaná edice The Ritual of Anahata obsahuje přesně ty ingredience, které vám pomohou věnovat více pozornosti maličkostem a otevřít tak své srdce.

rituals

  • Unikátní ingredience přilákají do vašeho života prosperitu a pomůžou vám zůstat na správné cestě i během těžkých časů.  Rosewood (růžové dřevo) je dobře známé pro svou krásnou vůni a zklidňující účinky. Borovice pomáhá redukovat stres a zlepší vaši náladu.

ritals

  • Kolekce Anahata se pyšní produkty, které vám pomohou uvolnit se a dopřát si odpočinek. Unikátní masážní svíčka obsahuje esenciální oleje a další přísady, které hydratují suchou a napjatou pokožku. Stačí svíčku na dvacet minut zapálit, těšit se z jejího světla a vůně a pak ji nechat dvě minuty zchladnout a použít její obsah na relaxační masáž. Tělový peeling obsahuje luxusní kombinaci cukru a harmonizujících olejů, pro zdravou a vyživenou pokožku i v zimě. Jemná sprchová pěna vám dodá něžné pohlazení a koupelový olej vás zahřeje uprostřed ledových zimních dnů. Tělový krém zanechá vaši pokožku vyživenou, hladkou a příjemně voňavou. Lehký parfém na tělo a tkaniny na závěr doplní hřejivý a příjemný pocit.

rituals

  • Pro váš domov vyvinuli novou vonnou svíci, která vytvoří v kombinaci s vonnými tyčinkami relaxační atmosféru. Zavřete či, otevřete své srdce a oslavte krásu a rozmanitost lidské duše. Spolu s šálkem lahodného čaje s hřejivou skořicí a zázvorem vykouzlíte během okamžiku opravdovou zimní pohodu.
Reklama