Nedávno jsme zveřejnili dvojici článků o erotických hračkách (ZDE a ZDE), která vás zaujala, a proto jsme se rozhodli v této sérii pokračovat. Zapojit se můžete i vy!

Chcete obohatit svůj výběr erotických hraček o nový kousek? Chcete se na chvilku proměnit v reportérku a podílet se na obsahu jednoho vydání Ženy-in? Máte skvělou příležitost zabít dvě mouchy jednou ranou.

Jak? Internetová prodejna hyperbobr.cz nám věnovala k otestování žádanou hračku Patchy Paul III v ceně 1590 korun! A my jsme se rozhodli, že test výrobku necháme na vás. Více si o něm můžete přečíst TADY.

Chcete ho otestovat?

Patchy PaulPatchy PaulPodmínka pro udělení výhry je (kromě trochy štěstí při losování) jediná. Musíte být ochotná svou výhru otestovat a napsat na tuhle hračku alespoň krátkou recenzi: Co se vám na ní líbí, nebo naopak nelíbí. Zda se něčím liší od ostatních, případně čím. Jestli jste s ní spokojená a zda byste ji doporučila i ostatním.

Inspirovat se můžete v nedávno publikované recenzi s názvem Erotické hračky v praxi - mnohonásobný orgasmus existuje!

A protože chápeme, že obsah této recenze je poněkud intimní, budete-li chtít, vše proběhne zcela anonymně.

 

Pokud vás tato nabídka zaujala, napište své kontaktní údaje a přezdívku, kterou používáte na Ženě-in, na e-mail:

 eva.soukupova@zena-in.cz

Pro pořádek uveďte do předmětu zprávy heslo: Testování. Hlásit se můžete do čtvrteční půlnoci.

Dnes si na Ženě-in povídáme na téma zdání klame. Cítila jste se někdy oklamána? Byly věci nakonec jinak, než se na první pohled zdálo? Nebo si naopak vy sama libujete v matení veřejnosti? Napište nám o tom! Více se dozvíte v článku On je žena! Nebo už zase ne?