5e663fbae5ba5obrazek.png
5e6640fa88516obrazek.pngJahody jsou skvělým pomocníkem pro vaši krásu. V kosmetice jsou ceněné především blahodárné výtažky z jejich listů, bohaté na antioxidační a protizánětlivé třísloviny, vitamín C a minerální látky. Pyšní se skvělými čisticími, hydratačními a regeneračními účinky, které znaly a využívaly již naše prababičky.

Manufaktura uvádí v březnu novou limitovanou edici Jahoda & Bezový květ. Kromě výtažků z jahodových listů a dalších cenných ingrediencí je v produktech obsažen i extrakt z bezového květu. Tomu v minulosti lidé přisuzovali tajemnou ochrannou moc a často si jej vysazovali v okolí svých chalup. Bylinkáři a lidoví léčitelé jej pro své zklidňující a protizánětlivé účinky hojně používali na všelijaké neduhy a nemoci.

5e6640cb0a257obrazek.pngSpojením jahody a bezového květu - cenných rostlin, tolik typických pro naše zahrádky, tak vznikly báječné pečující kosmetické lahůdky s nádherně jiskřivou vůní, které vnesou letní pohodu do vaší koupelny. Využité lahvičky obsahují 25% příměs recyklovaného plastu a většina produktů s výjimkou balzámu na rty jsou vegan.
5e663fe133f74obrazek.png

Limitovanou edici Jahoda & Bezový květ najdete od 1. března ve všech prodejnách Manufaktura a v e-shopu www.manufaktura.cz.

Nyní si s námi můžete o 10 sladkých jahodových balíčků zasoutěžit! Tak se zapojte do testování tohoto voňavého potěšení!

SOUTĚŽ NALEZNETE ZDE.

Reklama