Trávit půl hodiny hovorem s prodavačkou o vadách vaší pleti? Navíc v obchodě plném dalších lidí? Nic moc příjemného. Naštěstí existuje řešení, které trapné chvilky v obchodě prakticky eliminuje. Pleť si podle mnoha různých kritérií můžete sami „vyšetřit“ přes internet a do obchodu si pak už jen dojdete vyzvednout ten správný krém. Navíc můžete od Žena-in získat dárek!

 

Vybrat si tu pravou kosmetiku lze snadno přes internet

 

 

Už jste vyzkoušely test – diagnostiku pleti na www.vichy.cz ?

 

Internet má velkou výhodu v tom, že je zcela anonymní. Nemusíte tak nikomu vyprávět, že máte zvětšené póry a nikdo se vám za zády neušklíbne… Diagnostika - test na www.vichy.cz je jednoduchá. Pokud chcete zjistit, jak pečovat o svou pleť, popíšete v několika krocích, jak jejich pokožka vypadá, jaké s ní máte obtíže atd. Na konci testu se dozvíte, jak o sebe pečovat, včetně doporučených přípravků.

 

Výhodou on-line diagnostiky je právě to, že vás rovnou nasměruje na vhodnou péči a konkrétní přípravky, které odpoví na potřeby vaší pleti. To se vám s tištěným katalogem povede jen těžko…

 

Pokud si na www.vichy.cz  podle mnoha různých kritérií  sami pleť „vyšetříte“, dostanete v závěru testu několik tipů na výrobky Vichy, které by pro vaši pleť byly vhodné. 

 

Získejte dárek!

Tři ze čtenářek Žena-in teď mají možnost získat výrobek Vichy díky tomuto testu. Výrobek podle vlastního výběru. Čtenářky budou vybrány náhodným výběrem. V balíčku bude buď hlavní krém, který vám systém vyhodnotí, nebo jiný výrobek dle přání.

Výsledek testu s vaší přezdívkou – nicknamem, pod kterým se přihlašujete na www.zena-in.cz - zašlete na email stepanka@zena-in.cz . Výsledky – výherkyně dárků vyhodnotíme do 2 týdnů.

 

Vzor odpovědi:
1. nickname (= přezdívka na Ženě-in)
2. výsledek testu: např. pleť smíšená
3. doporučené přípravky: např. oligo 25, Normaderm

Nezapomeňte na další dárek!

V lékárnách probíhá od poloviny března akce, kde při koupi jednoho pleťového krému VICHY můžete získat kosmetickou taštičku podle typu pleti s kompletním programem péče, za kterou připlatíte pouze 85 Kč. Skutečná cena taštičky je 450 Kč.

Co v taštičce najdete?

  • termální vodu 50 ml
  • odličovací přípravek 20 ml
  • péči o pleť (5–10 ml)
  • make-up (3 ml)
  • tělový přípravek (min. 7 ml)

Akce trvá do konce dubna.


Zdraví patří pokožce, tak na ni nezapomínejte.

 

 

Reklama