Každý všední den je doslova nabitý. Jdete do práce, po práci musíte obstarat domácnost a děti a také chcete stihnout své koníčky, aktivity, které vás baví. Dojít si na kávu s kamarádkami, na pěkný film nebo do divadla. Cítíte potřebu pohybu, chcete žít zdravým stylem života, takže si zajdete aspoň jednou či dvakrát v týdnu do oblíbeného fitnesscentra. Chcete vedle svých pracovních a rodinných povinností také dělat věci pro sebe, mít ze sebe radost.

Na tolik aktivit potřebujete být v fit a mít dostatek energie. K tomu vám může pomoci doplněk stravy BION®3, který vám dodá potřebná probiotika, minerální látky i vitaminy v jedné dávce.

bion

Protože víme, že řada z vás žije podobným způsobem života, připravili jsme pro vás akci, do které se můžete zapojit. Hledáme 200 čtenářek, které BION®3 vyzkouší a poskytne nám informace, jak byly s přípravkem BION®3 spokojené a jak jim vyhovoval. Chcete se do této akce zapojit? Přihlásit se můžete zde - pro vyplnění několika otázek ale musíte být přihlášení pod svou registrací. Jinak se vám nepodaří otázky vyplnit!

Co přesně je BION®3, který vám nabízíme k otestování?

BION®3 doplněk stravy a je určen pro ty, kteří chtějí zůstat fit pro všechny své každodenní aktivity. Představuje jedinečnou kombinaci probiotických kultur, minerálních látek a vitaminů v jediné tabletě. Jednotlivé složky v přípravku se navzájem ovlivňují a tím umocňují svůj účinek. Probiotické bakterie působí pozitivně na trávení a metabolismus a díky tomu se pak minerální látky a vitaminy lépe vstřebávají. Tělo tak tyto důležité látky využije lépe, než když je dodáte samostatně.

Probiotické bakterie, které BION®3 obsahuje, zajišťují ochranu tenkého a tlustého střeva a pomáhají správnému osídlení střevní mikroflóry. Správně osídlená střevní mikroflóra pak:

  • zabezpečuje lepší trávení, podporuje pravidelné vyprazdňování a chrání před zácpou
  • chrání střeva před zánětlivými onemocněními a škodlivými bakteriemi
  • podporuje správnou činnost imunitních buněk a celkovou obranyschopnost organismu

Více informací o přípravku najdete na http://www.bion3.cz/

Pro ty z Vás, které testujete přípravek BION®3 a máte problémy s vyplněním dotazníku. Své odpovědi vkládejte do dotazníku ZDE

Reklama