5ffc27c344b5fobrazek.pngNa webu Worldee.com, si můžete všechny cestovatelské fotky a zážitky online ukládat. Cesty tvoří interaktivní mapu, na které vidíte trasu, časovou osu a fotky přiřazené ke konkrétním lokalitám a dnům. Vše si můžete ukládat jen pro sebe, jako soukromé údaje, nebo máte možnost je sdílet s přáteli, či cestovatelskou komunitou. 

Vytvořte plán své vysněné cesty s Worldee a soutěžte o dvě zpáteční letenky do vámi vybrané destinace! 

Plánovač cest je nová funkce, která bude usnadňovat plánování a cestování lidem po celém světě. Teď už jen toužíme po vašem názoru, abychom tuto novinku společně dotáhli do co nejlepší podoby. Vyzkoušejte náš Plánovač a napište nám zcela na rovinu, co si o něm myslíte.
5ffc27b178b35obrazek.png
Co vás dělí od výhry a jaké jsou podmínky?

  • Registrujte se na Worldee.com
  • Na svém profilu vytvořte plán své vysněné cesty na léto 2021. Plán musí být veřejný nebo viditelný pro lidi s odkazem.
  • Označte ve svém plánu alespoň jednoho parťáka, který se s vámi na cestu vydá (pokud nemá na Worldee.com účet, stačí zadat jeho email a my mu zašleme pozvánku).
  • Pošlete nám odkaz na naplánovanou cestu společně s upřímnou zpětnou vazbou. Co se vám na Plánovači cest líbí, co vám chybí, co byste udělali jinak.

Email: info@worldee.com

A když budete mít po kapsách nejvíce cestovatelského štěstí právě vy, vyhrajete zpáteční letenky pro dvě osoby přesně do té destinace, do níž jste si cestu s Plánovačem na Worldee naplánovali. Ze všech plánů a komentářů vylosujeme jednoho výherce.

Soutěžit můžete do 31. ledna 2021.

Vyhlášení proběhne 2. února 2021 na naší Facebook stránce.

Už se vám plány honí hlavou? Tak s nimi zamiřte na Worldee, ať vám neuletí dřív, než poletíte vy!  

5ffc6592b7dbcobrazek.png

Reklama