Garnier Color NaturalsTestování barev na vlasy Garnier Color Naturals pro 500 čtenářek!

Barvíte si doma vlasy? Ráda zkoušíte novinky? Chcete otestovat barvy na vlasy Garnier Color Naturals? Vybírat můžete celkem z 25 odstínů!

Pokud se chcete zapojit do testování, odpovězte nám na zadané otázky v dotazníku, ze kterého vybereme 500 čtenářek, které získají barvy Garnier Color Naturals k otestování. Pozor! Tato testovací akce je i pro čtenářky ze Slovenska. Budeme rádi, když se do testování také zapojí.

Podmínky testování

Pokud vybereme právě Vás, potřebujeme, abyste Vámi zvolenou barvu vyzkoušela do 2 týdnů po jejím obdržení. Následně, po zhodnocení výsledku barvení vyplníte elektronický dotazník, který Vám zašleme Garnier Color Naturalsemailem - dotazník je možné vyplnit pouze pod Vaším přihlášením na Žena-in.

Chcete se zapojit do testování? Vyplňte vstupní anketu, na základě které vybereme 500 z vás. Dotazník najdete ZDE

Jaké jsou barvy Garnier Color Naturals, které můžete v následujícím měsíci otestovat?

Intenzivní krémová barva Garnier Color Naturals je obohacená o 3 oleje - z oliv, avokáda a karité, díky nimž pronikne do jádra vlasů a dodá jim přirozenou dlouhotrvající zářivou barvu. Intenzivně pečující barva rozzáří vaše vlasy a dodá jim krásný lesk. Tři druhy pečujících olejů vyživují a zacelují vlasové vlákno. 100% kryje šediny.

Nabídka barev Garnier Color Naturals je zastoupena ke dnešnímu dni 25 odstíny! 5 z nich je ve zcela nových v krásných hnědých a černých formacích: Ultra Černá, Jemně černá, Hnědo-černá karamelová,Tmavá ledová mahagonová, Opálová mahagonová.

Krémová barva Garnier Color Naturals (40 ml) stojí 99 Kč / 3,99 EUR

Na vyživených vlasech drží barva lépe a je krásnější - jaké složky obsahují barvy na vlasy Garnier Color Naturals? Více inspirace najdete ZDE

 

Garnier Color Naturals

Olej z oliv obsahuje mastné kyseliny, přírodní vitamin E a také minerální látky, jako je fosfor, hořčík, vápník a stopové prvky. Vlasy jsou po něm krásně lesklé a vypadají zdravě. Dodá poškozeným vlasům vitalitu a vitaminy, navíc působí preventivně proti třepení konečků.

Avokádo je považováno za nejvýživnější ovoce, které nám matka příroda darovala. Bohaté na vitamin A, B1, B2, D a E, je nezbytné pro růst a zdraví člověka.
Jednou z největších předností avokádového oleje jsou jeho vyživující vlastnosti. Pomáhá řešit řadu problémů: vypadávání vlasů, jejich řídnutí nebo lupy. Jeho lehká textura se rychle vstřebává do vlasového vlákna a vyživuje jej zevnitř.

Díky svému unikátnímu obsahu nenasycených mastných kyselin, vitaminů a mikroelementů je karité velmi účinné v péči o pleť celého těla a vlasy. Má vyšší obsah vitaminů A a E než kakao a je nezbytné pro zdraví pokožky a vlasů. Mastné kyseliny udržují pružnost vlasového vlákna a dodávají mu hebkost a lesk.

Daniela Peštová - tvář barev na vlasy Garnier Color Naturals

Garnier Color Naturals

Daniela Peštová se minulý rok rozhodla spojit svou tvář s barvami na vlasy Color Naturals. Color Naturals jsou jedněmi z nejoblíbenějších barev na vlasy českých spotřebitelek již od roku 2004 a stabilně si udržují pozici č.3 na trhu. Jsou unikátní pro své vyživující schopnosti - dodají vlasům nejen přirozenou zářivou barvu, ale také intenzivně pečují o vlasové vlákno.

Chcete se zapojit do testování? Vyplňte vstupní anketu, na základě které vybereme 500 z vás. Dotazník najdete ZDE