Značka Schauma od Schwarzkopf uvedla na začátku jara na trh řadu vlasové kosmetiky Schauma Fyto-kofein, která stimuluje růstové faktory vlasů a aktivuje vlasové kořínky. Deset z vás, našich čtenářek, mělo díky výhře v naší soutěži možnost produkty z nové řady otestovat. Jaký je váš názor?

schauma

Slabé a řídké vlasy trápí mnoho lidí. Tento problém může mít více příčin. Chemické přípravky nebo nevhodný styling za vysokých teplot mohou vlasy namáhat a poškozovat, takže se začnou lámat. Podobně mohou vlasy oslabit a působit jejich řídnutí hormonální změny během menopauzy, věk, stres, nezdravá strava nebo i životní prostředí. Značka Schauma od Schwarzkopf proto uvedla na začátku jara na trh řadu vlasové kosmetiky Schauma Fyto-kofein, která stimuluje růstové faktory vlasů a aktivuje vlasové kořínky. Složení s inovativním Fyto-kofeinovým komplexem pečuje o jemné a slabé vlasy a posiluje jejich strukturu.

Máte slabé a řídké vlasy? Pak Vás bude určitě zajímat, jak dopadlo testování vlasové kosmetiky Schauma Fyto-kofein od Schwarzkopf. O této NOVINCE se dozvíte více ve článku ZDE (klikni)

Do testování se zapojily výherkyně ze soutěže Schauma.

Jaké jsou jejich postřehy? Který ze tří přípravkům výherkyním vyhovoval nejvíce?

Dobrý den, před časem jsem vyhrála řadu Schauma Fyto-Kofein, která obsahovala šampon, kondicionér a bezoplachovou péči ve spreji. Ze začátku jsem byla velmi spokojená. Šampon dobře umyl vlasy, navíc se mi zdálo, že jsou lesklejší a měly i více objem. Kondicionér krásně voní a vlasy mi uhladil. A péče ve spreji mi opravdu pomohla k rozčesání zacuchaných vlasů.
Nejdříve jsem používala vše dohromady, ale po nějaké době mi přišlo, že mám po umytí mastné vlasy. Bohužel se mi zdá, že mám i vysušené konečky. Proto raději teď používám jen kondicionér a péči ve spreji.

S pozdravem
S. Tomiová

Dobrý den, předem děkuji za výhru. U těchto výrobků je ale problém zjistit účinek během tak krátké doby. Ideální by bylo delší používání. Můžu ale říct, že všechny tři výrobky velice příjemně voní. Po použití šamponu a balzámu jsou vlasy krásně hebké a lesklé a díky balzámu se velice dobře rozčesávají.

Jejich hlavní účinek bohužel nemůžu za tak krátkou dobu posoudit. Ale věřím, že účinný bude.

Přeji pěkný den!

Dobrý den. Výhra v soutěži mě mile překvapila a hodně potěšila. Koho by to taky nepotěšilo, že :-) Radost byla o to větší, že se jednalo o výhru jako stvořenou pro mě - šampon pro slabé, jemné a řídnoucí vlasy. To je přesný popis mých vlasů. Já osobně bych sice své vlasy popsala spíše tak, že vypadají jak „pochcaná sláma“, ale lepší je asi o nich mluvit jako o slabých a jemných vlasech :-)

Byla jsem zvědavá, co za „zázrak“ bude ten nový šampon s fyto-kofeinem, jestli si nějak poradí i s mými vlasy. A tak jsem ho začala testovat.

Co jsem ocenila hned na začátku, byla pěkná vůně šamponu, která vydrží i několik dní po umytí vlasů. Tu oceňuje i můj manžel, když si přivoní k mým vlasům :-) Jinak jsem si klasicky umyla vlasy - první šamponem a pak balzámem. Snažila jsem se dodržet doporučený postup použití - tedy dobu působení šamponu a balzámu, než si vlasy zase opláchnu. Po vysušení vlasů ručníkem jsem celou testovací proceduru zakončila nastříkáním bezoplachové péče ve spreji do vlasů a učesáním vlasů. Bezoplachovou péči ve spreji můžu vynachválit. Opravdu usnadňuje rozčesávání vlasů, jak je psáno na výrobku. A tak jak mi dříve při rozčesávání vlasů zůstal na hřebeni vždy chomáč vlasů, teď se to obešlo bez vyškubaných vlasů :-) Jediné malé mínus spatřuji v tom, že člověk musí vynaložit větší sílu na zmáčknutí spreje, aby vystříkl, a že to vystříkne dost velký a silný proud. Pro mě by bylo lepší jemnější stříkání. Ale to je opravdu jediné malé mínus, které jsem našla.

Nevím, jestli již teď, po tak krátké době používání těchto výrobků, mohu reálně zhodnotit, zda mám plnější a silnější vlasy. Asi by to chtělo ještě  dlouhodobější používání. Ale zdá se mi, že jsou mé vlasy plnější. Určitě budu v používání výrobků pokračovat, jsem s nimi spokojena a doporučila bych je i ostatním.

Snad je mé hodnocení dostačující.

S pozdravem
Pavlína Mézlová

Hezký den, předem děkuji za výhru Schauma Fyto Kofein. Mám jemné vlasy a neustále zplihlé, proto jsem měla velkou radost. Všechny tři přípravky krásně voní. Šampon je příjemný a vlasy hezky odmastí. Balzám je příjemný a vlasy jsou po použití krásně lesklé, jen mám pocit, že mi vlasy trošku mastí, ale to je můj velký problém, takže je to asi jen můj pocit. A bezoplachová péče ve spreji je naprosto dokonalá. Jsem ráda, že jsem mohla vlasovou kůru vyzkoušet a určitě ji budu používat i nadále. Jen balzám asi bodu používat jednou za týden

Naďa

Děkuji za výrobky Schauma, jsou skvělé. Používám je já i má 17ti letá dcera a obě si libujeme.

Šampon super, balzám také - vlasy máme obě zdravé a lesklé, nejsou vůbec vidět roztřepené konečky, všechny vlasy jsou krásně zacelené a péče ve spreji je naprosto geniální. Pokud si vlasy nastříkám, jdou po proschnutí krásně rozčesat... Ten opravdu vřele doporučuji. Určitě si budu kupovat i nadále

Martina

Děkuji za zaslanou výhru s přípravky Schauma, byla jsem mile překvapena. Všechny 3 přípravky Schauma s Fyto kofejnem hodnotím kladně, jen bych potřebovala trošku více času na „opravdové“ otestování. Mám vlasy řídké, ale dosti vysušené, takže si hlasu tolik nemyji. Schauma moc hezky voní a vlasy vydrží vonět několik dní, vůně je jemná, příjemná a nevtíravá. Šampon je dobrý a balzám mi pomůže trošku zregenerovat mé vysušené vlasy. Bezoplachová péče je super. Takže zatím je to super

M. Došková

Receptura obsahuje speciálně vyvinutý inovativní Fyto-kofeinový komplex, který kombinuje rostlinné výtažky a kofein. Kofein, jako jeho aktivní složka, stimuluje růstové faktory zlepšením látkové výměny ve vlasových koříncích. Rostlinné výtažky jsou obzvlášť bohaté na antioxidanty a mohou bojovat proti volným radikálům a tím přispívat k ochraně vlasů před nepříznivými vlivy životního prostředí. Sekundární rostlinné látky, které se nazývají fyto-flavony, zvyšují odolnost vlasů a napomáhají jejich přirozené regeneraci.

schaumaŠampon z řady Schauma Fyto-kofein pečuje o vlasy, a zatímco je zbavuje nečistot, aktivuje činnost vlasových kořínků. Balzám Schauma Fyto-kofein uhlazuje povrch vlasů, okamžitě jim dodává intenzivní lesk a vlasy se díky němu lépe rozčesávají. Bezoplachová péče této řady je pak dokonalým přípravkem pro každý den – jednoduše se aplikuje na ručníkem vysušené vlasy, které posiluje a brání jejich zacuchání. Účinnost této řady je vědecky ověřená!

Portfolio řady Schauma Fyto-kofein:

  • Šampon Schauma Fyto-kofein, 400 ml – DMOC 80,60 Kč
  • Šampon Schauma Fyto-kofein, 250 ml – DMOC 60,40 Kč
  • Balzám Schauma Fyto-kofein, 200 ml – DMOC 60,40 Kč
  • Bezoplachová péče Schauma Fyto-kofein, 200 ml – DMOC 80,60 Kč
Reklama