5ec39cdc4d150obrazek-1-.jpgFoto: Rowenta

Veronika Bulánková, redaktorka
Doma mám úplně obyčejný fén za pár korun, takže mě samozřejmě zajímalo, jak si povede ve srovnání s ultramoderním vysoušečem Rowenta Ultimate Experience, za který by se nemuseli stydět ani v profesionálním kadeřnictví. A musím říct, že kvalita je opravdu znát a můj chudáček za touto novinkou velmi zaostává.

Super je zejména výkon fénu, díky kterému je vysoušení mnohem rychlejší, než jsem zvyklá. Žádné zdlouhavé postávání před zrcadlem v koupelně s ním tedy rozhodně nehrozí. Byla to otázka chviličky a moje vlasy byly suché. Zároveň je třeba podotknout, že fén sice není žádný drobeček, ale ani obr. Padne tak akorát do ruky a manipuluje se s ním velmi jednoduše. Nehrozí, že by vás z něj bolely ruce.

Na přístroji je možné si nastavit teplotu i rychlost foukání, přičemž každý tento parametr má tři úrovně. Jedním stiskem tlačítka se pak přejde z teplého vzduchu na studený pro finální dotvarování účesu a jeho zafixování.

Hodně mě zaujala technologie Air-to-Care, která slibuje, že fén vlasy nepoškodí, ale dodá jim pozitivní nebo negativní ionty podle jejich potřeby. Ty zabraňují lámání, ničení vlasů a chrání je před prachem a znečištěním.

Po použití fénu byly moje vlasy krásně hebké a uhlazené a s mým vlastním fénem se výsledek opravdu nedá srovnávat. Zkusila jsem ho na vlasy i kamarádce a ta byla taktéž nadšená. Naše účesy držely tvar celý den a vlasy opravdu vypadaly velmi zdravě.

fen.jpgFoto: Rowenta

Linda Zdražilová, produkce marketingu
Manipulace s fénem je velmi jednoduchá. Tento fén nabízí silný výkon a řadu vychytávek, díky kterým si vlasy zachovají svojí kvalitu. Má tři stupně nastavení teplot a ochlazovač teplého vzduchu, díky kterému svůj účes dokonale zafixujete.

Technologie Smart Memory si vždy zapamatuje nastavení posledního používání, takže si nemusíte nic nastavovat znovu. Stačí jen zapnout a můžete fénovat. Další technologii kterou musím ocenit je Air-to-Care, která je šetrná k vlasům, díky iontům. Vlasy díky této technologii zůstavají stále krásné a nezničené častým fénováním. 

Fén je lehký a dobře se s ním pracuje. Je vybaven dlouhou šnůrou, což je praktické, protože nemusíte hledat zásuvku přímo u zrcadla. Desing se také moc povedl.

Vlasy byly dokonale vysušené bez velké námahy. Na vlasech je znát značný rozdíl pokud fénujete „obyčejným“ fénem nebo tímto vychytaným pomocníkem. Fén vřele doporučuji. Je super. 

Ultramoderní vysoušeč Rowenta Ultimate Experience (CV9820) mění obyčejný vzduch v luxusní péči. Jedinečná technologie Air-to-Care vlasům dle potřeby dodává pozitivní nebo negativní ionty, které zabraňují lámání, ničení vlasů a zároveň je pomáhají chránit před znečištěním a prachem. Ionty vyrovnávají vlasovou strukturu, zajišťují jejich hladkost a lesk. Nadstandardní péči při vysoušení obstarává integrovaný koncentrátor a digitální bezkartáčový motor, který zajišťuje až dvakrát delší životnost vysoušeče. S vylepšenou ergonomií a pokročilou technologií Smart Memory, která uchovává přesná nastavení od posledního použití, jde o revoluční zjednodušení stylingu v pohodlí vlastní koupelny! Navíc s funkcí permanentního studeného vzduchu, kterou najdete v nabídce teplot, si účes perfektně zafixujete, aby vydržel dokonalý po celý den. Více info na Rowenta.
Reklama