OI000132-2-.jpg

Krémy, které jsme testovaly:

  • Obnovující krém na ruce s marockým arganovým olejem Planet Spa
  • Krém na ruce s čínským eukalyptem a mátou Planet Spa
  • Krém na ruce TTA Today

5eaac51179a67OI000144-1-.jpg

Marta Kratochvílová, editorka

Praktické malé balení krému, které si dám do kabelky nebo do batůžku a můžu jej mít neustále při ruce, se mi moc líbí. Všechny krémy jsou příjemné, hydratují a krásně voní. Hodně mě zaujal eukalyptový s mátou, který se podle mne hodí především na léto, protože dokonale osvěží. Kdo má rád mentolovou vůni, ten z něj bude jistě nadšený. Voněly mi ale i další dva. Today je spíše květinový, trochu mi připomínal vůni magnolie a šeříku. Takový druh vůně mám moc ráda a musím přiznat, že mi voněl asi ze všech nejvíce, i když je těžké vybírat, protože každý byl trochu jiný. Obnovující krém na ruce s marockým arganovým oleje o něco jemnější, co se parfemace týče. Voní především po arganovém oleji a marocké růži. Jeho vůně je také velmi příjemná. Díky arganovému oleji jsou ruce příjemně hebké na dotek, zregenerované a hydratované.

OI000142-1-.jpg

Veronika Bulánková, redaktorka

Krém na ruce Planet Spa Treasures Of The Desert, tedy v překladu poklad pouště, s marockým arganovým olejem, mě nemohl potěšit víc. Vůně, která se rozlyne, hned po otevření tubičky je naprosto pohádková, a přestože letos to s dovolenou moc dobře nevypadá, alespoň díky krému jsem se na chvíli ocitla někde v teplých krajích. Hned se mi vybavila dovolená v Maroku a aby také ne, když krém obsahuje marocký arganový olej. Po namazání jsme ke svým rukám musela neustále čichat a nemohla jsem se té vůně nabažit. Krém není přehnaně hutný, ale vysušené ruce vyživí. Sametová struktura se snadno roztírá a nechává ruce hebké na dotek. Vysoko hodnotím i malé balení, které je za mě super praktické, protože se snadno vejde do kabelky. U jiných krémů mě štve, když jsou zbytečně velké, a to tenhle rozhodně není.

OI000134.jpg

Vendula Kubalíková, zástupkyně šéfredaktora

Ruce mám nyní suché extrémně. Asi to teď máme všechny stejně. Používání dezinfekce a pečlivé umývání několikrát za den, hodiny v kuchyni a při úklidu doma. A navíc na chalupě topíme dřevem a manipulace s ním a popelem... Krém na ruce Aromatherapy Calm voní velmi jemně po mátě a eukalyptu a je to první pomoc na moje suché chudinky. Rychle se vstřebá a člověk nemá pocit umaštěných rukou, i když ho použijete opakovaně. Poslední plus vidím v malém balení – vejde se do kapsy nebo malé kabelky.

Více na Avon.cz
5ea984ac8d2eaobrazek.png

Reklama