• Žaneta Podlahová, produkční marketingu

Čaje tvoří 80 % příjmu mých denních tekutin, a proto dbám na to, aby byly kvalitní. Vzhledem k dospívání, změně chuťových buněk a mé zjištěné nemoci jsem vyměnila ovocné čaje za ty bylinné a přestala jsem úplně sladit. Proto jsem okamžitě sáhla po čaji Start Your Day, obsahující především lékořici a mátu. Ráno se mé tělo krásně nastartuje díky těmto zázračným bylinkám.

image.png

V odpoledních hodinách sahám po variantě Sweet Apple: dokonalá souhra jablka, skořice, ibišku a ostružin. Tato kombinace je opravdové sladké potěšení a věřte, že po prvním doušku se navodíte na tu správnou předvánoční atmosféru! Čaje z řady Teekanne Organics jsou nejen chutné, kvalitní, vyráběné v ekologickém zemědělství, ale ještě při tom všem dobře vypadají! Takže pokud stále tápete nad tím, čím obdarovat své blízké, balíčkem nových designových čajů Teekanne určitě nešlápnete vedle!  

  • Marie Cicvárek Fléglová, redaktorka

Organická řada Teekanne je jedním slovem skvělá! Čaj piju po celý rok a hned po vodě se řadí mezi mé nejoblíbenější nápoje. Už od dětství mám nejraději černý čaj s medem a citrónem, ale kdo se s ním chce pořád dělat, že? A tak jsem do svého repertoáru zařadila i čaje ovocné a po letech, kdy jsem se ošklíbala nad anglickým zvykem pití čaje s mlékem, jsem se zamilovala do chai latté. Vzhledem k tomu, že jsem musela nedobrovolně dát na čas sbohem alkoholu, je to teď pro mě ta správná vůně zimy a Vánoc. Oriental Chai z nové řady Teekanne mě tedy potěšil z celé nabídky nejvíce. Nutím teď svoje kolegyni pít se mnou tuhle dobrotu. 
Kromě toho, že jsou všechny čaje chuťově velmi dobré, oceňuji i nový design obalů. Ty jsou totiž opravdu povedené!

  • Vendula Kubalíková, zástupkyně šéfredaktora

5bfc034fc0cbcobrazek.pngŘada Teekanne Organics mě moc potěšila. Ingredience čajů pochází pouze z ekologických zemědělství a podle mě je to moc znát. Přírodní aroma se line z každé krabičky a ta chuť… Největší „bitka“ v redakci byla o příchuť Sweet Apple, jablečný čaj s ibiškem, ovoněný skořicí, lékořicí a listy ostružin. Já osobně moc ráda sahala po Orinetal Chai – bylinný čaj se skořicí, hřebíčkem, lékořicí, badyánem, kardamonem a špetkou černého pepře. Voňavá kombinace mě přenesla zpět do Indie a v kombinaci s mlékem je to neuvěřitelná lahoda. (Ano, nekrabaťte nos. Mléko do čaje patří. Zeptejte se Indů, nebo Maročanů, Mongolů a co Angličané?)

Teekanne rozšířil i svoje portfolio o limitovanou edici s názvem Temptation. Ideální pro chladný podzim. Doma vám to totiž bude vonět po jablkách a karamelu a chutnat stejně tak. Na dračku v redakci nešel, protože nejsme kamarádky karamelu, přiznáváme, ale vyznavači této sladké pochoutky musí vyzkoušet.

  • Kristina Vodičková, editorka

5bfc03e72252fobrazek.pngJakmile začne být venku chladněji, začnu místo vody popíjet čaje. Třeba v redakci jsem během pracovní doby schopná vypít tři konvice plné ovocných i černých čajů, takže jsem za testování vždy velice vděčná, protože díky nim obměním své tradiční nákupy. Z kolekce Teekanne Organics mě naprosto uchvátila chuť čaje Sweet Apple a Ginger Lemon. Piji čaje bez cukru a ovocné mám ráda výrazné, což se u obou kombinací povedlo.

Oriental Chai je také výborný čaj, ale ten rozhodně s mlékem, samostatný je až moc kořeněný a nevychutnáte si jej naplno. Správně do něj patří i nějaké sladidlo, ale to já nemám ráda a piju jen s mlékem, stejně jako černé čaje.

V kolekci Temptation se letos objevila novinka s příchutí jablek s karamelem a ten mi zachutnal natolik, že konvici pro redakci jsem vypila tak rychle, že ani holky nestihly ochutnat. Stejně jako Sweet Apple mi tyhle dva čaje krásně evokují podzimní atmosféru.

5bfc037e90d92obrazek.png

Otestujte se v našem KVÍZU: kolik toho více o druhém nejpopulárnějším nápoji na světě?

Reklama