5c113017875c3obrazek.jpg

Kristina Vodičková, editorka

5c1384b7a3149obrazek.jpgSnažím se mlsat co nejméně, co si budeme nalhávat s velikostí 42-44 bych to sladké měla vynechat, ale ono se to vážně před Vánoci nedá. Co velice oceňuji na Choco Brownie od Milky? To, že v balení máte 6 samostatně balených kousků, takže vás to neláká sníst je všechny, jako to bývá u klasické čokolády. Rozbalíte si pěkně jeden kousek, uvaříte kávu a tahle malá sladká tečka třeba za obědem naprosto uspokojí všechny chuťové pohárky a není to až tak velký hřích. Ten to začíná být až když začnete rozbalovat další a další...

Klára Křížová, obchodní ředitelka
 
Myslím, že se Milka Choco Brownies povedly. Mají skvělou konzistenci a to, jak jsou balené po malých kouscích mi dává dobrý pocit, že hřeším jen trošku. Co na tom, že jich sním víc?
Je to dobrá „sladká energie a relax“, když si potřebuji udělat radost něčím slastným, co potěší chuťové buňky. Čokoládu miluju, nejlépe přesně ve chvílích, kdy si sednu a potřebuji zastavit. Funguje to parádně. Za mne Milka Choco Brownies doporučuji. Také se mi líbí, že se dají krásně naservírovat, třeba když vám přijde návštěva, kamarádka, se kterou si chcete popovídat u kávy. Milka Choco Brownies jsou pak skvělou součístí takového setkání.

Elly, redaktorka vaření

Milku Choco Brownie je ideální rozbalit po nějaké hodině práce u počítače, kdy si vařím kávu a chvíli si dám pauzu. Je to taková chvilička pohody, kterou si hýčkám. Moje hodnocení této novinky – chutná jako pravé, opravdické brownie a výhodou je, že se s ním nemusíte piplat doma. Stačí rozbalit balíček a vychutnat si ji. Vyzkoušela jsem doma i servírování s malinami a zmrzlinou. Výsledek? Bylo to úžasné!!! Rozhodně doporučuji tuhle kombinaci vyzkoušet. Milka Choco Brownies byly hned fuč. A už se po nich jdu podívat do obchodu. Jsou totiž opravdu parádní!

5c125b7074be1obrazek.jpg

Vendula Kubalíková, zástupkyně šéfredaktora

Na Milce Choco Brownie oceňuji chuť a také velikost. Dost často mě po obědě honí mlsná a potřebuji alespoň kousíček čokolády a čím tmavší, tím spokojenější jsem. Navíc V Milce Choco Brownie se pro mě spojuje chuť čokolády a zároveň jemnost malého zákusku. Testovalo se mi moc dobře, přiznávám…

Těšíme se na recenze od čtenářek a od spřátelených bloggerek, které uveřejníme v příštím týdnu