Jako první jsme se pustili do jejich jogurtů ve skleničce. Ochutnali jsme jahodový, čokoládový s višněmi a také klasický bílý. Jejich jogurty jsou velice hutné a například bílý jogurt je jednoduše použitelný i na přípravu tzatziků, které by byly s obyčejnými kelímkovými jogurty moc tekuté. Z jogurtů s příchutí nám více zachutnal jahodový, který chutnal krémově, jako by člověk ochutnal jahody se smetanou. Navíc nás baví, že se sklenička dá v obchodech vrátit! 

Bílé a ovocné jogurty La Formaggeria Gran Moravia se vyrábí podle původní receptury a plní se do stylových skleniček, ve kterých dozrávají ve zrací komoře. V nabídce prodejen La Formaggeria Gran Moravia najdete přírodní jogurt bílý, dále jogurt jahodový, meruňkový, borůvkový, nově také karamelový a jablečný se skořicí. Jogurt má vysoký obsah plnohodnotných bílkovin, obsahujících veškeré esenciální aminokyseliny. Jde o kysaný mléčný výrobek, u něhož jsou bílkoviny i tuk právě díky procesu zakysání snadněji stravitelné než u samotného mléka. Obsah prospěšných laktobacilů navíc pomáhá posílit naši imunitu.

granmoravia.jpg

Ochutnali jsme také syrovátkové nápoje, jichž se víceméně celá redakce obávala nejvíce. Nakonec byl strach překonán a většině nápoje zachutnaly a padlo i pár reakcí - to bych si možná i koupila, to je super inspirace. Výhodou syrovátkového nápoje je vysoký obsah bílkovin, které zvyšují pocit sytosti a také nízký obsah tuku - můžete je tak zapojit do dietního plánu. Syrovátka je posilující nápoj plný vitaminů a minerálů, které blahodárně působí na trávicí trakt. Možná si nejprve zkuste vybrat syrovátkový nápoj s příchutí vanilky, ta to u nás vyhrála na plné čáře.

5c66d71c3eb7aobrazek.png

Bezlepkové krekry z hrachové a rýžové mouky zmizely v redakci velice rychle. Jde o pečený snack, který je svým složením vhodný pro celiaky i pro vegany. Ani si nevšimnete a balení je pryč. Vyzkoušeli jsme je i ve spojení s hummusem a je to skvělý tip na pohoštění pro vaše návštěvy. Krekry, nakrájená zelenina a hummus. Rozhodně si pochutnáte. pokud se zajímáte o veganství, můžete je zařadit do svého jídelníčku.

risb.jpg5c793213eed9dobrazek.png
Přečtěte si také:

Reklama