Ahojky,

tak já mám 2 moooc dobré kamarádky - Marcelu a Lindu. Známe se už ze základky. Kamarádství s nimi probíhá na etapy - jednou pařím víc s Marcelou, jednou s Lindou - záleží na okolnostech... a také se nám stávalo, že jsme se třeba trochu pohádaly a pak jsme spolu nějakou dobu nemluvily nebo jsme se kamarádily všechny tři dohromady.

Tohle střídavé kamarádství probíhalo na základce, na střední, pak mě Linda trochu víc naštvala, takže jsme se docela dlouho neviděly.

Na jízdy dámské i nedámské jsme s Marcelou, popřípadě našimi partnery, chodily den co den. Do oblíbené hospůdky na pivo, na topinku, na drby, občas jsme si zazpívaly s jukeboxem, zatancovaly na stolech....

Bylo to fajn a hlavně, pořád jsme si měly co povídat, až jsem se tomu někdy divila. Rozebíraly jsme chlapy, práci, partnery, naše mladší ségry, no zkrátka úplně všechno. No, nakonec to zašlo tak daleko, že Marcelčin přítel na mě začal žárlit a dělal hysterické scény - doma nebo v oné hospůdce, kde pracoval jako číšník. Jednou dokonce přišel k nám ke stolu, usmál se a nalil Marcele pivo na hlavu. Byla jsem z toho auf!

Dnes už spolu naštěstí nejsou.

Pak jsem otěhotněla a mejdanům byl konec. S Marcelou jsme se už neviděly každý den a štafetu převzala Linda a její novorozená holčička. Bavily jsme se o dětech, výbavičce, porodu... a bavíme se dodnes - ještě jsme k tomu přidaly ty chlapy a vztahy... Venčíme kočárky, jezdíme na výlety, chodíme na akce pro maminy...

Trošku mě mrzí, že s Marcelou už se tolik nestýkáme, sice jsme v kontaktu přes ICQ, párkrát jsme zašly na pivko a na drb, ale už to není jako dřív. Každá máme trochu jiné starosti, ale pořád si říkám, že až bude mít Marcela mimi, že se zase zčuchneme... třeba i s Lindou.

Sepy


Sepy, tak už to bývá. Většinou se stýkáme s lidmi, kteří jsou nám něčím bližší a společné zážitky i problémy nás spojují. Přeji vám, abyste se jednou stýkala s oběma dvěma kamarádkami tak často, jak byste si to přála:-).

Reklama