George Clooney (60)

cl.jpg
Foto: Shutterstock

První manželství oblíbeného herce trvalo mezi lety 1989 až 1993. Po rozvodu s herečkou Taliou Balsam si George Clooney dlouhá léta udržoval image starého mládence. Pak mu ale do života vstoupila právnička Amal, ze které udělal v roce 2014 svou ženu. Založili spolu rodinu, do které se narodila dvojčata Ella a Alexander. V době jejich příchodu na svět bylo herci 56 let. Pro magazín Independent ale prohlásil, že mu do té doby děti v životě nechyběly. Až když poznal Amal, tak si uvědomil, že je to ta pravá žena, se kterou chce založit rodinu.

Elton John (74)

el.jpg
Foto: Shutterstock

Než si konečně přiznal, že je gay, vstoupil zpěvák do manželství s Renate Blauel (68), se kterou byli manželé čtyři roky. Děti během jejich vztahu ale nepočali. Potomky si pořídil až se svým nynějším manželem Davidem Furnishem. Odnosila jim je náhradní matka. V roce 2010, kdy bylo Eltonovi 63 let, jim přišel do života chlapeček Zachary Jackson Levon a v roce 2013 druhý kluk Elijah Joseph Daniel.

Steve Martin (75)

s.jpg
Foto: Shutterstock

67 let. Tolik bylo oblíbenému komediálnímu herci, když se stal otcem. Dcera se mu narodila v době, kdy se jeho vrstevníci už stávali dědečky. Má ovšem výrazně mladší partnerku. Spisovatelce Anne Stringfield je 49 let. Pro magazín AARP herec v minulosti řekl, že má z pozdního rodičovství radost. Dřív by se prý asi víc soustředil na kariéru a dítě by tím trpělo.

Jeff Goldblum (68)

g.jpg
Foto: Shutterstock

Skoro v důchodovém věku se první dítě narodilo i herci, kterého můžete znát z filmu Jurský park. Syna jménem Charlie Ocean porodila o třicet let mladší tanečnice Emilie Livingston v roce 2015, když bylo herci 62 let. Druhého společného potomka přivítali do rodiny v roce 2017. A znovu to byl kluk. Dostal jméno Rivero Joe.

Zdroje: Independent, AARP magazín, The List, Wikipedia