Zatímco právoplatný manžel – sedmdesátiletý filmový režisér Jiří Menzel – je slepý a hluchý k prozrazené nevěře své o čtyři desítky let mladší těhotné manželky Olgy a dál se snaží (alespoň na veřejnosti) chovat jako natěšený budoucí otec, jeho sok v lásce – o šestnáct let mladší kolega z branže – Jaroslav Brabec prý bez skrupulí vykřikuje: To dítě je moje!

Tak kdo je vlastně otcem budoucího miminka? Zatímco manželé z pochopitelných důvodů Olžinu avantýru mlží, třetí vrchol milostného trojúhelníku, režisér a kameraman Jaroslav Brabec (mimochodem vyhlášený „proutník“) si už přestal brát servítky a k otcovství dosud nenarozeného dítěte se hlásí.

Šťastní manželé MenzeloviBývalé novinářce Olze Kelymanové se před třemi lety povedlo nemožné. Nasadit chomout zapřisáhlému starému mládenci Jiřímu Menzelovi. A před necelým půl rokem dokonce otěhotněla...

Režisér a kameraman Jaroslav BrabecRadostnou novinu však už několik měsíců kalí spekulace bulvárních médií – nyní podložené autentickými fotografiemi – které nepřímo dokazují, že paní Olga udržuje intimní poměr s Jaroslavem Brabcem.

A protože se podle „šuškandy“ stýkají prý už deset měsíců, nabízí se otázka, jak je to s Menzelovým otcovstvím!

„Bylo jen otázkou času, kdy to praskne,“ vyjádřila se k aféře herečka Veronika Freimanová, bývalá Brabcova manželka, která jej po letech právě kvůli Olze definitivně opustila.

V prosinci se tedy Olze Menzelové narodí dítě. Bude překvapením, komu bude podobné...

Reklama