o

Prostřednictvím Tarotu lze nahlédnout do minulosti, do mysli druhých lidí, na zdravotní rizika a také do alternativ budoucnosti. Říkám záměrně alternativ, protože budoucnost, tedy její větší část, je měnná!

Není to o tom, že člověk má do detailu nalajnovaný osud. Z větší části je právě on jeho tvůrcem. Samozřejmě jsou věci, které jsou nám karmicky dané, ale s tím neudělají nic žádné karty.

Než se rozjedete za výkladem

Žádný vykladač by vám neměl lajnovat budoucnost. Vždycky musí zůstat prostor pro vaši svobodnou volbu. Má s vámi najít nejschůdnější cestu, kterou si zvolíte podle toho, že vám nastíní, jak ta která z nich vypadá.

Ze sezení by člověk neměl odcházet zdecimovaný rovnou na „Nuselák“, ale s nadějí a možností východiska. Připravený na překážky.

Výklad je k ničemu, když jen oznamuje, ale neřeší!

Díky Tarotu se můžeme lecčemus vyhnout, ale rozhodnutí musí vycházet z nás.

Jestli zůstanu s manželem, bude se jistě budoucnost vyvíjet zcela jinak než v případě, že se rozvedu a legalizuji vztah se sousedem. Konečná volba je jen na mně. Mohu ji ale ovlivnit v momentě, kdy vím, co se stane, když…

Mohu se maximálně připravit na možnosti

Otázky: „Jak zareaguje můj manžel, až mu to oznámím? Bude mi dělat problémy s bytem? Jak to přijme můj syn?“ jsou tedy na místě a jsou to dobré otázky, stojím-li před takovým rozhodnutím.

Velmi dobře je také se zeptat: „Co ke mně soused opravdu cítí? Chce se mnou ještě dítě? Jak bude vycházet s mým synem?“ Vždycky totiž lidé neříkají to, co si skutečně myslí. A na to je Tarot geniální.

Nebo: „Budu spokojená v novém zaměstnání, jak budu reagovat na plat?“ Jedna věc je super kolektiv a druhá platové podmínky.

Zjistěte si, za kým jdete

kPtejte se jen na to, co jste schopni pak řešit, a zjistěte si, jak výklad probíhá. Je jistě zajímavé se zeptat, jestli mě přítel podvádí, ale jsem vnitřně připravená na možnost, že ano?!

A co když se to dozvím, i když jsem to nechtěla?

  • Ten, kdo vám poskytne tyto informace, je za to, co vám říká, plně odpovědný a není vyjmut z modelu zpětné vazby.
  • Zásadně by neměl říkat věci, na které jste se nezeptali. To proto, že existují informace, na které není tazatel připravený, tedy je pak nedokáže zpracovat. Je to chyba vykladače, nikoli tazatele.
  • Ať už se vrhají runy, nahlíží do křišťálu, vykládá význam snu nebo hovoří s kartami, dobrá čarodějka využívá své schopnosti předně k pomoci druhému. Víc než odměna by ji mělo zajímat, jestli pomohla.
  • Má-li taková žena, nebo muž na dveřích cedulku HODINA 1000 KORUN, PLATBA PŘEDEM, je to podezřelé. Magie není byznys (nebo by neměla).
  • Vzít by si takový člověk měl jen tolik, kolik vydal. V podstatě na jídlo, které mu vrátí vynaloženou energii.

Člověk vyhledá věštce v drtivé většině případů ve chvíli, kdy je mu zle a už není jiná možnost. Pak si myslím, že dělat obchod s lidskou bezradností a těžit z problému druhého je trestuhodné.

kaPtejte se pod článkem

Ode dneška až do nedělního rána se můžete ptát Tarotu na Ženě-in.

Není třeba psát jména, jen datum narození…

Nic neplatíte, protože vás u sebe nemám.

Buďte prosím konkrétní. Je to na dálku, a tak mohu zkoumat jen to, co čtu, tedy bez energie tazatele, a je to tím složitější… Díky.