Milá Merylko, zajímá mě jaký film, nebo seriál opravdu miluješ? Jaký je tvůj oblíbený herec a herečka? A jaký zpěvák, či zpěvačka? A naopak, jaký filmový žánr a styl hudby nemusíš vůbec? Předem děkuji za odpověď. Margaritka

 

Ó, tak touhle otázkou jsi mě opravdu potěšila, milá Margaritko. Oblíbených filmů mám poměrně dost, neboť jsem docela vděčný divák. Takže výběr jen tak namátkou: Světáci, Tanec s vlky, Malý velký muž, všechno s Paulem Newmannem, Pelíšky… Ohledně seriálů je to horší, protože se na ně moc nedívám. V současné době s jednou jedinou výjimkou, a to je seriál 24 hodin! A zde bych mohla navázat na další dotaz – kdo je můj nejoblíbenější herec. Je to Dennis Haysbert, který v tomto seriálu hraje prezidenta. To je prostě pořádnej chlap! Mou nejoblíbenější herečkou je již dlouhá léta Jana Hlaváčová a zpěvačkou Marie Rottrová. A taky mám ráda písničky Mira Žbirky.

A co nemusím? Krváky, horory, mrtvoly, co lezou z hrobu, odpadávající kusy masa, hodně krve a vršení nechutností.  

 

Mám intimní dotaz na Merylku: Znamenají pro vás moderátoři (jako my:-)) nějaký přínos, nějaké plus? Mají podle Tebe pro Ženu-in nějaký význam? Nemáte pocit, že jsme k ničemu? Vivian

 

Milá Vivian, pokusím se ti intimně odpovědět. Věř, že pro nás důležití jste, a to velmi. Vaše pomoc je pro nás opravdu přínosem, protože práce na magazínu je opravdu hodně a pomocné ruce vás, moderátorů, jsou vřele vítány. Děkujeme vám všem. :o))

 

Zajímalo by mě, jaká je čtenost Ženy-in (jestli to teda není supertajný údaj). Třeba kolik čtenářek (alespoň zhruba, od - do) si průměrně přečte jeden článek (např. kolik lidí průměrně přečte Hertu - za předpokladu, že když na ni kliknu pětkrát, započítám se pořád jako jeden čtenář, kolik lidí čte reklamní články a tak...), kolik lidí (podle unikátního přístupu z jedné IP adresy) za den Ženu-in navštíví... Alespoň zhruba, orientačně.

A podotázka: Víte, jaké je složení čtenářek Ž-in podle věku? Jaký je věkový průměr, kolik sem chodí např. žen nad 60 a dívek pod 18? Vivian

 

Musím říct, že žena-in má čtenářek opravdu dost a stále přibývají nové, za což jsme velmi rádi. Zastoupeny jsou všechny věkové kategorie.

 

Co chystáte do budoucna nového? Ema

 

Milá Emo, v současné době připravujeme přílohu pro naše maminky a usilovně na ní pracujeme. Věříme, že bude přínosem a uspokojí všechny budoucí i novopečené maminky, které zde, jak doufáme, najdou skutečnou studnici informací, článků, ale i zábavy atd. Také chystáme další Téma týdne – tentokrát se budeme věnovat poruchám příjmu potravy. To jsou ty „největší“ akce. Samozřejmě, že vymýšlíme a chystáme stále něco nového a naším přáním je, aby pro vás, čtenářky, byla žena-in.cz stále něčím nová a zajímavá.  

 

Kdy konečně krize vyfotí katchabinku? A svoje tygří tanga? Lhasa

 

:o)) Tak zveřejnění fotky katchabinky je zcela v režii našeho redakčního fotografa krizeho, který, pokud je mi známo, jeden velmi roztomilý úlovek naší Kačky již má. Věřím, že s jeho zveřejněním nebude dlouho otálet, a také doufám, že moje kamarádka katchabinka to přežije bez úhony. :o))

 

 

Už jen do 15:00 hodin mi můžete psát své otázky. Jsem tu stále a jsem tu pro Vás!

Redakce@zena-in.cz

Reklama