Jak se léčí modelka a moderátorka Lejla Abbasová? Položil jsem jí stejné otázky, které vám pokládám v dnešním tématu, milé čtenářky. A dostal jsem zajímavé odpovědi...

Probíráme dnes váš přístup k léčení, milé čtenářky. Stejné otázkyy jako vám jsem položil modelce a moderátorce Lejle Abbasové...

Lejla

Věříte lékařům?
Takhle je ta otázka hodně zavádějící. Snažím se je neobtěžovat s každým nesmyslem, ale když už mi něco je, tak za nimi zajdu a samozřejmě jim věřím.

Když jste nemocná, léčíte se raději sama, nebo jdete k doktorovi?
Kombinuji obojí.

Dáváte přednost západní medicíně, nebo východní?
Nejsem moc léčitelský typ, takže jdu na zdravotní problémy selským rozumem. Občas sáhnu po nějaké babské radě či bylince, ale že bych byla v tomhle směru extrém, to se říct nedá. Nepřeháním to ani na jednu stranu, nepolykám hned prášky, ani se jim ale nebráním.

Téma dne 28. 6. 2012: Lékaři vs. samoléčba

  • Věříte lékařům?
  • Když jste nemocná, léčíte se raději sama, nebo jdete k doktorovi?
  • Dáváte přednost západní medicíně, nebo východní?

Své příspěvky k tomuto tématu formou příběhů či zkušeností mi zasílejte do redakční e-mailové schránky (viz níže). Pokud však chcete mít šanci na uveřejnění, a tedy i šanci na získání jednoho ze dvou dárků k tomuto tématu, nechť je váš příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec textu a dorazí do naší e-mailové schránky nejpozději 28. 6. 2012 v 15.00 hodin. Dárky jsou tentokrát dva - pro jednu z vyznavaček západní medicíny tu mám připraveny dva balíčky výživového doplňku Omega-3 Max od firmy Noventis a jedné z vyznavaček východní medicíny a samoléčby zašlu knížku Léčivé rostliny od Ursel Bühringové (Knižní klub, 2010).

Omegalocivky

Reklama