Když jsem vymýšlel tuhle šifru, měl jsem nejdříve 3 nápady. Ale nakonec jsem se rozhodl pro to nejjednodušší řešení. Přijdete na to, jaké je?

Když jsem uvažoval o cestě na Korsiku přemýšlel jsem nad tím, že tam budu 3 týdny, ale nakonec jsem se rozhodl, že tam zůstaneme jen deset dní.

Také jsme tam bydleli ve 3 hotelích. A užili jsme si to neskutečně.

Asi si říkáte, proč při zadání dnešní soutěže plácám o své dovolené, ale ve výše uvedeném textu máte rovnou 3 nápovědy, které jsou něco jako Otec, Syn a Duch svatý…

Takže jíž víte vše, co potřebujete.

Tady je otázka:

Jqwaerktzsuieopjasmdfeghnjkolůvyxacvlbnnmqe

wejrtszulioapúvasndfěghjcdšjkílůKyxocvrbnsmqiwe

crtkzuýiorpúoasddfághkjk?lůMyxacvlbnámqnweárt

pzuoiovpúěasddfagh-jkblůyyxlcvmbnamqlweýrt.

Odpověď na ni, ne otázku samu, vložte do odpovědního boxu.

KLIKNI odpovědní box KLIKNI

Nevkládejte odpověď DO DISKUSE POD TÍMTO ČLÁNKEM.

Dále vás žádám, abyste si pod tímto článkem nenapovídaly, neradily atd., abyste nezkazily zábavu těm, co si chtějí na řešení přijít samy.

Soutěž začala dnes tedy ve čtvrtek 12. 7. 2012 v 8.00 a skončí zítra, tedy v pátek 13. 7. v 8.00. Zítra dopoledne zveřejním správné řešení i odpověď.

Přeji příjemnou zábavu!


Co můžete získat?

V této hádanakové soutěži můžete získat dvě ceny od firmy Albi: hry Mlýn a Člověče na ex!

Popis: hraPopis: hra

Hádanková soutěž (ve které dostanete každý všední den jinou otázku) probíhá od 18. 6. 2012 do 18. 7. 2012. Pokud odpovíte správně alespoň na 6 hádanek, zařadíte se do slosování o hru Mlýn. Pokud odpovíte správně alespoň na 9 hádanek, zařadíte se také do slosování o Člověče na ex!

Reklama