Jedenačtyřicetiletý muž obviněný z vraždy malé Aničky se dnes ráno podle dostupných informací pokusil oběsit. Ve vážném stavu byl převezen do Střešovické nemocnice…

Dnes brzy ráno volala vězeňská služba záchranku k Otakaru Tomkovi, který se pokusil o sebevraždu ve vazební cele, kde nepobýval sám.

Muž je obviněný z vraždy malé Aničky. V současné době je ve vážném stavu. Vyšetřovatelé čekají na výsledky DNA, které by měly potvrdit, zda je Ota opravdu tím, kdo Aničce ublížil.

Obviněný p.Tomek  je skoupý na slovo, ale tvrdí, že je nevinný.

Přiznal manipulaci s batohem dívenky a spolupracoval s policií. Test na detektoru lži ale odmítl. V minulosti byl státním zástupcem propuštěn pro nedostatek důkazů.

Po nálezu těla děvčátka, byl opět vzat do vazby a tentokrát obviněn.

Několikrát soudně trestaný recidivista Tomek žil dvojím životem.

V Mostě měl rodinu a malou dcerku. Podle slov sousedů, bezproblémový tichý člověk. Jeho bývalý zaměstnavatel o něm řekl, že to byl jeden z nejlepších zaměstnanců. O víkendu pobýval v Mostě.

Naopak v Praze se Ota dopouštěl mnohonásobných krádeží. Zvláště se specializoval na chatky v zahrádkářské kolonii, kde také v říjnu l.r. došlo ke zmizení Aničky. V minulosti nebyl nikdy trestán za sexuální delikt. Přes týden přespával v nebytových prostorách panelákového domu v Praze 8.

Otakar má rovněž dospělou dceru z prvního manželství.

Reklama