Nechme se unášet vůní šesti lahodných variant

Osvěžující štavnatý grapefruit, exotický nádech tropického ovoce, lahodná vůně jemných mandlí, pečující aloe vera, středomořské olivy či sladký med. Všech těchto ingrediencí si můžeme užívat v tělové kosmetice Watson, kterou exkluzivně nabízejí sítě parfumerií Marionnaud. Šest překrásně voňavých řad zajišťuje kompletní péči o tělo - od sprchového gelu, peelingu až po tělová mléka či krémy na ruce. Záleží jen na nás, zda se budeme chtít nechat hýčkat pečujícím sladkým medem nebo naopak uvítáme přísun energie z vůně svěžího citrusového ovoce.

Šest různých voňavých variant s přírodními ingrediencemi je uzpůsobeno potřebám každodenní péče o pokožku celého těla. Od důkladného omytí nádherně pěnivým sprchovým gelem, po jemný peeling, až po ošetření pokožky po koupeli tělovým mlékem. Každá varianta nabízí svou řadu produktů, vybírat můžeme z těchto možností:

M E D

watson

Pečující med je určen suché pokožce, která potřebuje výživu a ošetření. Lahodná parfemace s přírodními výtažky medu dodá pokožce na dlouho dobu příjemnou vůni. Medová řada obsahuje těchto pět produktů:

Watson sprchový gel med - jemný, zlatavý gel s úžasně jemnou, medem provoněnou, pěnou dokonale očistí pokožku a zanechá ji krásně hebkou, vláčnou. K dostání v síti Marionnaud 250 ml za cenu 99 Kč.

Watson tělový peeling med - šetrný tělový peeling s exfoliačními zrnky hloubkově pročistí a nádherně zjemní pokožku. Optimální je použít peeling dvakrát týdně v kombinaci se sprchovým gelem. K dostání v síti Marionnaud 200 ml za cenu 109 Kč.

Watson tělové máslo med - dokonalou tečkou po koupeli je vyživující tělové máslo, které pokožku krásně ošetří a dodá jí příjemnou medovou vůni. K dostání v síti Marionnaud 200 ml za cenu 129 Kč.

Watson tekuté mýdlo med - k pravidelnému a častému mytí rukou je určeno tekuté mýdlo s nádhernou medovou vůní. Díky bohaté pěně ruce perfektně umyje a pečující složky se postarají o pokožku. K dostání v síti Marionnaud 300 ml za cenu 99 Kč.

Watson krém na ruce med - hloubkově vyživuje i namáhanou pokožku rukou, aniž by zanechával mastný film. K dostání v síti Marionnaud 75 ml za cenu 89 Kč.

M A N D L E

watson

Cenných ingrediencí mandlí bohatých na aminokyseliny, esenciální mastné kyseliny a další minerály využívá pět produktů této řady. Všechny přípravky mají vyživující účinky. Delikátní příjemná vůně se postará a celkový požitek z péče. Mandlová řada obsahuje tyto produkty:

Watson sprchový gel mandle - jemný béžový sprchový gel s nádhernou mandlovou vůní pokožku dokonale umyje zanechá nádherně hebkou a jemnou. K dostání v síti Marionnaud 250 ml za cenu 99 Kč.

Watson šampon mandle - šampon pro všechny typy vlasů se postará o dokonalé umytí vlasů, které zanechá hedvábně jemné a krásně je provoní mandlovou vůní. K dostání v síti Marionnaud 250 ml za cenu 99 Kč.

Watson tělové mléko mandle - hydratační mléko vhodné pro každodenní použití, nejlépe po sprše či koupeli. Pokožku vyživuje, aniž by na ní zanechalo mastný film. K dostání v síti Marionnaud 250 ml za cenu 119 Kč.

Watson tělové máslo mandle - hloubkově vyživující tělové máslo, které zahalí pokožku do jemné péče voňavých mandlí. K dostání v síti Marionnaud 200 ml za cenu 129 Kč.

Watson krém na ruce mandle - hloubkově vyživuje pokožku rukou, aniž by zanechával mastný film. Neobsahuje oleje, během okamžiku se vsákne do pokožky. K dostání v síti Marionnaud 75 ml za cenu 89 Kč.

O L I V A

watson

Olivy jsou známé zejména pro množství aktivních látek, minerálních látek, esenciálních mastných kyselin a vitamínů C a A. Výživného a regeneračního extraktu z oliv využívá těchto šest přípravků olivové řady:

Watson sprchový gel oliva - zelený sprchový gel je vhodný i pro citlivou pokožku. Díky bohaté pěně šetrně umyje pokožku a zanechá ji nádherně hebkou. K dostání v síti Marionnaud 250 ml za cenu 99 Kč.

Watson tělový peeling oliva - jemný exfoliační peeling odstraní odumřelé buňky a hloubkově pročistí pokožku celého těla. Při pravidelném používání dvakrát týdně bude pokožka viditelně hladší. K dostání v síti Marionnaud 200 ml za cenu 109 Kč.

Watson tělové mléko oliva - hydratační mléko vhodné pro každodenní použití, nejlépe po sprše či koupeli. Pokožku vyživuje, aniž by na ní zanechalo mastný film. K dostání v síti Marionnaud 250 ml za cenu 119 Kč.

Watson tělové máslo oliva - hloubkově vyživující tělové máslo, které zahalí pokožku do jemné péče. K dostání v síti Marionnaud 200 ml za cenu 129 Kč.

Watson tekuté mýdlo oliva - k pravidelnému a častému mytí rukou je určeno tekuté mýdlo, které ruce perfektně myje a díky pečujícím složkám pokožku nevysušuje. K dostání v síti Marionnaud 300 ml za cenu 99 Kč.

Watson krém na ruce oliva - hloubkově vyživuje i namáhanou pokožku rukou, aniž by zanechával mastný film.K dostání v síti Marionnaud 75 ml za cenu 89 Kč.

G R A P E F R U I T A M A N D A R I N K A

watson

Citrusové plody jsou vyhledávané pro svůj vysoký obsah vitamínu C a revitalizační a anti-age vlastnosti. Energií nabitá sada čtyř produktů pro péči o pokožku celého těla. Svěžest budeme moci čerpat z těchto výrobků:

Watson sprchový gel grapefruit a mandarinka - energetická bomba ukrytá do sprchového gelu. Čistí a zároveň nádherně provoní pokožku svěží vůní citrusových plodů. K dostání v síti Marionnaud 250 ml za cenu 99 Kč.

Watson tělový peeling grapefruit a mandarinka - šetrný tělový peeling s exfoliačními zrnky hloubkově pročistí pokožku, nádherně zjemní a provoní pokožku. K dostání v síti Marionnaud 200 ml za cenu 109 Kč.

Watson tělové mléko grapefruit a mandarinka - hydratační mléko vhodné pro každodenní použití, nejlépe po sprše či koupeli. Kombinuje v sobě příjemnou texturu, účinné složky ovocných ingrediencí a svěží vůni. K dostání v síti Marionnaud 250 ml za cenu 119 Kč.

Watson tekuté mýdlo grapefruit a mandarinka - voňavé mýdlo s ochrannými ovocnými ingrediencemi proti vysoušení pro každodenní mytí rukou. K dostání v síti Marionnaud 300 ml za cenu 99 Kč.

M A N G O A P A P Á J A

watson

Kombinace exotického ovoce manga a papáji nás přenese do sluncem provoněných dálek. Směsice regeneračních vitaminů A a C se postará o hebkost pokožky a lahodná energizující vůně potěší naše smysly. Vybírat můžeme z těchto pěti produktů:

Watson sprchový gel mango a papája - bohatá, pěnová sprcha s dávkou vitamínů a nádechu lákavé exotiky. Čistí a zároveň nádherně provoní pokožku svěží vůní ovocných plodů. K dostání v síti Marionnaud 250 ml za cenu 99 Kč.

Watson tělový peeling mango a papája - šetrný tělový peeling s exfoliačními zrnky hloubkově pročistí pokožku, nádherně zjemní a provoní pokožku. K dostání v síti Marionnaud 200 ml za cenu 109 Kč.

Watson tělové mléko mango a papája - hydratační pohlazení, které v sobě kombinuje hedvábnou texturu, účinné složky ovocných ingrediencí a svěží, exotickou vůni. K dostání v síti Marionnaud 250 ml za cenu 119 Kč.

Watson tělové máslo mango a papája - hloubkově vyživující tělové máslo, které zahalí pokožku do jemné péče voňavého ovoce. K dostání v síti Marionnaud 200 ml za cenu 129 Kč.

Watson krém na ruce mango a papája - hloubkově vyživuje i namáhanou pokožku rukou, zanechává ji krásně hebkou bez mastného filmu. K dostání v síti Marionnaud 75 ml za cenu 89 Kč.

A L O E V E R A

watson

Lilie pouště, jak se přezdívá rostlince aloe vera, má vynikající hydratační vlastnosti. Obsahuje cenné aminokyseliny, minerály a směs vitaminů, díky kterým je vyhledávanou složkou kosmetických přípravků. Řada aloe vera nabízí těchto pět produktů:

Watson sprchový gel aloe vera - svěží, krásně jemně voňavá emulze s bohatou pěnou dokonale umyje pokožku a dodá jí potřebnou hydrataci. K dostání v síti Marionnaud 250 ml za cenu 99 Kč.

Watson tělový peeling aloe vera - šetrný tělový peeling s exfoliačními zrnky odstraní odumřelé buňky a nádherně zjemní a provoní pokožku. K dostání v síti Marionnaud 200 ml za cenu 109 Kč.

Watson šampon aloe vera - šampon pro všechny typy vlasů se postará o dokonalé umytí vlasů, které zanechá hedvábně jemné a krásně je provoní příjemnou vůní. K dostání v síti Marionnaud 250 ml za cenu 99 Kč.

Watson tělové mléko aloe vera - hydratační pohlazení, které v sobě kombinuje hedvábnou texturu, účinné složky cenných ingrediencí a jemnou vůni. K dostání v síti Marionnaud 250 ml za cenu 119 Kč.

Watson krém na ruce aloe vera - hloubkově vyživuje i namáhanou pokožku rukou, zanechává ji krásně hebkou bez mastného filmu. K dostání v síti Marionnaud 75 ml za cenu 89 Kč.

Reklama