Drtivá většina, 95 % dnešních žen, se podle průzkumu* neobejde bez žvýkačky bez cukru, která osvěží dech a snižuje riziko vzniku zubního kazu. Moderní žena ví, že do kabelky tuto sezonu patří Orbit Complete.

Nyní ve dvou svěžích ovocných příchutích – Tropické ovoce a Lesní směs. Elegantní a praktické balení v krásných pastelových barvách navíc skvěle ladí i s módními trendy pro letošní jaro.

A co dále nesmí dále chybět kabelce dnešní ženy? Podle průzkumu jsou to kapesníčky, lesk na rty, klíče, mobilní telefon a již zmiňované žvýkačky bez cukru – jak v průzkumu* uvádí 95 % dotazovaných.

Žvýkačky Orbit Complete jsou v praktickém a elegantním balení po 24 kusech. Balíček je uzavíratelný, a proto je jejich použití velmi pohodlné, po otevření můžeme balíček zavřít a opět otevřít. Budou vám slušet a zároveň jejich žvýkáním přispíváte ke snížení rizika vzniku zubního kazu. 
Nové příchutě Red Fruit a Tropical Fruit jsou jako stvořené do vaší kabelky a mohu i skvěle barevně doplnit celý váš look. Zároveň tyto žvýkačky bez cukru pomáhají pečovat o správnou hygienu ústní dutiny.

 * Průzkum společnosti Wrigley z roku 2008 – Co nosí ženy v kabelce – 1 500 respondentů