Pak vyzkoušejte na naše doporučení Cointreau Fizz [kuantró fiz]! Na přípravě není nic těžkého. Co budete potřebovat na přípravu lehkého drinku s těžkým jménem?
5d0b885b2276fobrazek.png

Cointreau Fizz [kuantró fiz] je letní osvěžující drink, jehož základem je francouzský pomerančový likér doplněný sodou a čerstvou limetkovou šťávou. Lehké je nejenom jeho složení, ale i jeho příprava, kterou zvládne opravdu každý :-)

Minimalistický, lehký, čistě přírodní a přesto trendy. Cointreau Fizz [kuantró fiz] je návratem ke kořenům. Je to elegantní a nenápadný drink, který vás však překvapí svou osvěžující lehkou chutí. Dokonale se hodí na venkovní posezení s přáteli, a navíc se velmi snadno namíchá! Jak?

Na 1 drink potřebujete:

  • 4 cl Cointreau [kuantró]
  • šťávu z 1/2 limetky
  • 10 cl sodovky
  • limetku na ozdobu

5d0b8843a59a7obrazek.png
Naplňte sklenici ledem, přidejte velkého panáka (4 cl) Cointreau [kuantró] a šťávu vymačkanou z 1/2 limetky, dolijte 10 cl sody, jemně promíchejte (pozor, ať si zbytečně nevymícháte bublinky) a dozdobte limetkou. Nechte se unášet lehkostí drinku.

Návod najdete na tomto videu!

Jemný pomerančový likér milovaný pařížskou smetánkou. Základ pro světoznámé koktejly. Francouzské mistrovské dílo. To je Cointreau Fizz [kuantró fiz]. Lahev, která v sobě ukrývá kombinaci sladkých i hořkých pomerančů. Ikonická klasika z Francie, která se nikdy nezměnila. Nezáleží, jestli se píše rok 2019 nebo 1875. Nápoj, který si podmanil nejprve pařížskou smetánku, dnes dobývá Česko.
5d0b88a321d54obrazek.png

Pokud vám Cointreau Fizz [kuantró fiz] zachutná, budeme rádi, když se o své dojmy a třeba i jednoduchý návod na jeho snadnou výrobu podělíte se svými fanoušky na sociálních sítích. Třeba pod hashtagem #cointreaufizz nebo #cointreau. Jen prosím pamatujte na to, že nechceme nabádat k nestřídmému užívání alkoholu.

Reklama