oliv

Bambus je nejrychleji rostoucí rostlina na světě, která dokáže vyrůst až 60 cm denně. V Číně je spojován s dlouhověkostí a v Indii je symbolem přátelství. Spolu se švestkovými květy, orchidejí a chryzantémou je jednou ze čtyř čínských „vznešených rostlin“, které reprezentují roční období. Je bohatý na siliku, která má intenzivní regenerační a posilující vlastnosti.

Olivovník se může dožít více než tisíce let a stále nést plody. Olivové větvičky jsou znamením hojnosti a míru. Olivový výtažek má vynikající hydratační, zjemňující a regenerační vlastnosti, je bohatý na vitaminy a minerály.

Blahodárné účinky obou těchto rostlin vložila společnost Oriflame do nové osvěžující kombinace, která je hlavním atributem nových výrobků z řady Nature. V řadě Olivy a bambus naleznete abrazivní sprchový gel, tělový krém a tekuté mýdlo. Dopřejte si blahodárné účinky rostlin prověřených staletími a dopřejte své pokožce mimořádnou péči.


Na www.oriflame.cz se dozvíte více o kompletní nabídce tělové kosmetiky a můžete si prolistovat katalog on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat.

Spoustu zajímavých tipů, nápadů a reportáží naleznete na www.tv.oriflame.cz.
http://www.facebook.com/pages/Oriflame-Ceska-Republika/201115576408,

http://www.youtube.com/oriflamecr

Reklama