Společnost Emco uvádí na trh novinku v segmentu tyčinek, a to Ovocné tyčinky. Gejzír lahodných chutí a vůní můžete ochutnat v podobě třech příchutí: svěží Malina, šťavnatý Ananas a růžový Grep.

Jedná se o unikátní spojení ovesných vloček a ovocné složky, která díky 40% podílu ovoce nabízí zdravé a osvěžující doplnění energie. Ovesná složka obsahuje vysoké procento vlákniny a posiluje tak imunitní systém organismu. Ovocné tyčinky od Emco neobsahují umělá aromata ani umělá barviva a na rozdíl od konkurenčních výrobků ani jedlý papír či oplatek. 

Emco

Ať už máte rádi tropickou příchuť ananasu, růžového grepu nebo sladké maliny, tato zdravá svačina si vás získá svojí šťavnatou osvěžující chutí. Můžete si ji dát při sportu jako doplněk energie, v kanceláři, ve škole nebo třeba sbalit na výlet.  Tyčinky se vejdou do každé kapsy nebo kabelky pro chvíli, kdy potřebujete povzbudit. Chutnají dětem i dospělým.

Všechny příchutě Ovocných tyčinek (30g) jsou k dostání za doporučenou maloobchodní cenu 13,90 Kč. Praktický rodinný multipack po třech tyčinkách za 39,90 Kč.

Reklama