Na dotek: masírování kartáčem
Je-li jeden letní rituál, měly byste začít tady. Suché kartáčování je fantastický způsob, jak zlepšit cirkulaci, dopřát si lymfodrenáž a dokonce stimulovat nervové zakončení. Navíc tento způsob masáže pomáhá také zbavit se odumřelých kožních buněk, takže budete na letní sezonu připravená raz dva.

shutterstock-686308063.jpg

Na očichání: přejděte na novou vůni
Parfém je jako kouzelný lektvar: Vybrat si nový vám zaručí nové emoce a energii. Chcete-li obnovit sezonu a vkročit do jara a léta v novém voňavém hávu, rozhodně stojí za to vyrazit do perfumerie, zavřít oči a nechat se unést...

shutterstock-1053796331.jpg

Na ochutnání: zahoďte svou zubní pastu
Pokud jste někdy přemýšleli o přechodu na přírodní zubní pastu, je to skvělý čas, abyste to udělaly. Nejen, že je to lepší pro vaše zdraví, ale zubní pasta, která nezanechává silnou umělou příchuť, vám ve skutečnosti udělá další důležitou laskavost: lépe pocítíte chuť jídla.

shutterstock-749179876.jpg

Na poslech: hudba léčí
Pokud to nevíte, dá se léčit hudbou (zpravidla zpěvní miska nebo gong) a zlepšeit tak zdraví. Je to starodávná praxe, která se datuje tisíce let. Zvuky vyvolávají pozitivní mozkové vlny, které změní vaši náladu.K lepšímu, samozřejmě.

shutterstock-462029353.jpg

Reklama