Jelikož horké letní dny už klepou na dveře, Carte d´Or rozšiřuje svoji nabídku o nové osvěžující sorbety, jenž jsou k dostání ve čtyřech ovocných příchutích. Pokud jste milovníky zahradního ovoce, jistě vás uchvátí sorbet s příchutí šťavnatých jahod či s chutí černého rybízu. Dáváte-li přednost spíše tropičtějším kouskům, ochutnejte sorbet ve variantě citrón nebo pomeranč.

Carte Dor

Není žádnou novinkou, že s přibývajícími venkovními teplotami se úměrně zvyšuje chuť na ledové pochoutky. V parných dnech jsou ideální právě sorbety, které dodají vytoužené osvěžení.

Sorbet je zmrzlina, která obsahuje alespoň 25% ovoce a vyrábí se z ovocné šťávy a vody, které vedle cukru tvoří hlavní složku výrobku. Narozdíl od klasických zmrzlin, neobsahují přidané tuky a jsou tedy vhodné i pro ty, kteří si hlídají štíhlou linii, ale zároveň si rádi pochutnají na kvalitním ledové pochoutce. Osvěžující Carte d´Or Sorbety zaujmou svou podmanivou ovocnou chutí.

Sorbety Carte d´Or zakoupíte v běžné obchodní síti v 450ml balení za příznivou cenu 57, 90 Kč. Pro více informací navštivte webové stránky www.cartedor.cz.

 

Reklama