bebe

Léto už ukázalo, co umí. Zavládla vedra a my zpravidla už od rána přemýšlíme, jak se trochu osvěžit. Osvěžte i svou snídani! Jak? Zkuste třeba ovoce.

Sotva vstanete z postele, je už venku horko a ručička teploměru bude ještě pár hodin stoupat. Zřejmě máte v plánu vyrazit k vodě, do práce nebo jen tak lenošit doma. A nebo pěkně jedno po druhém.

Každopádně se nejdřív musíte nasnídat. Dost možná nemáte kvůli tropickému počasí na snídani ani chuť. Ale víte, že pro tělo je ranní jídlo důležité. Rozhodně však nechcete zatěžovat svůj organismus, který by se jinak zbytečně „zapotil" při trávení těžkého jídla. Co teď?

Dopřejte si po ránu něco lehkého, chutného a přitom něco, co obsahuje důležité živiny, které tělo potřebuje. Skvělým zpestřením letní snídaně je i ovoce. Je lehké, dobře stravitelné, osvěžující a plné vitamínů.

Když ovocná snídaně, tak se vším všudy

Posnídejte například ovocné sušenky BeBe Dobré ráno, ke kterým můžete zakousnout čerstvý kousek vašeho oblíbeného ovoce a vše zapít sklenicí dobře vychlazeného ovocného džusu, nebo se nabízí lákavá kombinace doplněná o jogurt, smíchaný třeba právě s čerstvými kousky ovoce. Limitovaná letní edice oblíbených sušenek nabízí dvě originální příchutě. Lesní ovoce a švestkové s rozinkami.

Výhod této snídaně je hned několik. Dobře chutná, je zdravá a nezatěžuje organismus, tak můžete popadnout plavky a jít se dál osvěžovat třeba do bazénu.

Reklama