5e3bdf402db04obrazek.pngŠťavnatá novinka na poli prémiových nealkoholických nápojů se hodí jak do koktejlu, tak na samotné pití jen tak. Vysoký obsah ovoce a vynikající kvalita je u německých toniků a limonád Thomas Henry standardem.

Věděli jste, že grapefruit vznikl s největší pravděpodobností v polovině 18. století díky pokusům botaniků, kteří zkoušeli zkřížit pomeranče s pomelem. Vytvoření toniku Thomas Henry Pink Grapefruit však žádná náhoda nebyla. Thomas Henry je známý pro své kvalitní limonády a prémiové toniky, které používají ty nejlepší bary po celém světě. A právě tento výrobce spojil do jednoho nápoje svěžest šťavnatého růžového grepu a přirozeně hořkého prémiového toniku. Výsledkem je dokonalý balanc chuti a osvěžení.

Je libo Thomas Henry Pink Grapefruit Tonic samotný, na ledu, nebo v drinku? Tento svěží nápoj si můžete vychutnat podle svých preferencí. Je perfektní ingrediencí do klasického koktejlu Paloma či jednoduchého míchaného drinku Greyhound. Určitě si však pochutnáte také na prosté kombinaci s whisky, vodkou, cachaçou nebo rumem.

Když pracujete v kuchyni či na baru se surovinami, zkuste se zamyslet, jak by se dále daly využít. Z čerstvého grapefruitu můžete vymačkat šťávu, nasušit bílou část kůry dužinu a prášek z ní použít místo vaječného bílku v sour cocktailu. Z vnější barevné kůry zase můžete připravit bitters či ji použít čerstvou jako ozdobu drinku,“ prozradil možnosti barmanského zero waste přístupu Phum Sila-Trakoon, global brand ambassador společnosti Thomas Henry na svém masterclassu, který proběhl v prostorách pražského Vnitroblocku.

Thomas Henry Pink Grapefruit Tonic pořídíte na stránkách www.1er.cz za cenu 34 Kč.

Paloma Cocktail
5e3bdf2bf1b56obrazek.png

Klasický koktejl Paloma, o jehož historii panuje spousta mýtů, je jedním z nejoblíbenějších drinků v Mexiku. Ať už je jeho původ jakýkoliv, pokud tento výjimečně osvěžující drink neznáte, je ten správný čas ho vyzkoušet! Kombinace kvalitní tequily se svěžími citrusy je opravdu neodolatelná.

  • 5 cl tequily blanco ze 100% agáve
  • 2 cl čerstvé limetové šťávy
  • Thomas Henry Pink Grapefruit Tonic
  • mořská sůl

Připravte si sklenici: navlhčete její vrchní okraj, na talířek vysypte malé množství soli a vlhký okraj sklenice lehce obalte v soli tak, aby na ní sůl držela a cítili jste ji, až budete koktejl pít. Do sklenice přidejte led, tequilu a čerstvou limetovou šťávu. Dolijte tonikem Thomas Henry Pink Grapefruit a lehce promíchejte. Koktejl ozdobte plátkem limety.

Všechny ingredience pro přípravu skvělých koktejlů najdete na www.1er.cz.
obrazek.png

Reklama