Kdo z nás by si občas rád nepochutnal na nějakém výborném jogurtu? Zvláště nyní v letních měsících je vyhledáváme častěji než v běžném roce. Teplo, sluníčko a letní pohoda přímo svádějí k tomu, abychom žili a stravovali se trochu zdravěji. Navíc na těžká a teplá jídla nemíváme v letním parnu zrovna chuť a pak nám přijdou lehčí jídla náramně vhod.

Takový dobře vychlazený jogurt má určitě v našem jídelníčku pevné místo. Zasytí, chutná, osvěží a splňuje i nároky na správnou výživu.

 

Pokud jste ještě nevyzkoušeli nový smetanový jogurt Maestro de Luxe od Meggle, tak to honem napravte, protože skutečně stojí za to. Kelímek plný lahodného a skvělého jogurtu vás určitě nezklame.

A příchutě má vskutku originální. Například Maestro de Luxe s chutí jablečného závinu. Kupte si ho a dopřejte se tuto delikatesu třeba k snídani. Uvidíte, že vám zachutná a zpříjemní vám všední ráno pracovního dne. Anebo dáváte přednost klasice? Není problém. Maestro de Luxe s příchutí jahody vás nadchne svou jemností a výraznou jahodovou chutí.

Mlsáte rádi? Nedokážete si představit ani jeden den bez čokolády? Ani nemusíte a navíc můžete „sladce hřešit“ i zdravě. S Maestro de Luxe čokoládovým uklidníte své chuťové buňky a nebudete mít potřebu sáhnout po tabulce čokolády.

Pokud patříte k opravdovým labužníkům, určitě vyzkoušejte Maestro de Luxe stracciatella. Večerní posezení s kelímkem této delikatesy může být skvělým zakončením dne.

 

Všechny jogurty Maestro de Luxe mají využitelnou energii 59 kJ/144 kcal, obsahu tuku 8,1 g, bílkovin 2,5 g a sacharidů 14,5 g. Jsou složeny ze smetany a živé jogurtové kultury. Ovocná nebo čokoládová složka tvoří 15 % obsahu každého kelímku.

 

Přejeme vám dobrou chuť.

Pro více informací klikněte na www.meggle.cz

Reklama