OI000049-1-.jpg

Veronika Bulánková, redaktorka

Jedním slovem mňam. Sladké nápoje si sama moc nekupuju, ale s shaky od Müllermilch čas od času udělám výjimku. Při redakčním testování si mě totiž získaly. Na třetí místo bych zařadila jahodovou příchuť. Na druhém místě u mě skončila bílá čokoláda v kombinaci s mandlemi a na prvním čokoládová příchuť doplněná o sušenky. Ta byla za mě naprosto top. Výrazná čokoládová chuť mi opravdu připadala, jako bych pila rozpuštěné kakaové sušenky. 

OI000048-3-.jpg

Karolína Waberová, redaktorka

Přiznám se, že jsem nikdy moc nemlsala, proto mi nechutnala ani ochucená mléka. Občas jsem vypila nějaké vanilkové, ale to bylo vše. Od jisté doby si někdy ráda dám i zajímavější příchutě, proto jsem byla ráda, že můžu vyzkoušet novinku od Müllermilch. Chutnaly mi všechny varianty. Nejvíce však asi Sunny Strawberry. Nápoj je super, ideálně krásně vychlazený.

muller.jpg

Marta Kratochvílová, editorka

Mléčné nápoje piji jen výjimečně, ale tyto od Müllermilch mě velice nadchly. S mlékem mám raději čokoládové kombinace, takže jahodový, ačkoliv byl velmi dobrý, bych zařadila na třetí místo. Velice lahodný byl ale Müllermilch Shake s příchutí bílá čokoláda a mandle. Tahle příchuť zní už sama o sobě lákavě, a tak byl i prvním, který jsem otevřela. Bílou čokoládu i mandle mám ráda, takže si mě získal. To jsem ale ještě nevěděla, jak skvěle chutná příchuť čokoládová. To je za mě nejlepší příchuť z těchto tří. Opravdu lahodná chuť, přitom né příliš sladká. Tak akorát. Skvělé mlsání na léto.

mmm.jpg

Klára Křížová, obchodní oddělení

Všechny tři varianty nám doma moc chutnaly. Každý si našel příchuť, která mu vyhovovala. Já na první místo dávám jahodu, ale můj syn čokoládovou variantu. Skvělé je, že se dají krásně nachladit a pak jsou svěží, lahodné, prostě takové, které chcete ochutnat a pak se s knim vracet. Zejména v létě jsou parádním nápojem. určitě je mohu doporučit ostatním a v naší ledničce mají své místo.

Jaké jsou mléčné nápoje, které jsme testovaly?
5ed60e5a308f9obrazek.png

Müllermilch Shake Sunny Strawberry
Lahodná chuť jahod se snoubí s úžasnou krémovou chutí mléčného
nápoje Müllermilch Shake. Díky této neodolatelné kombinaci si
vychutnáte chuť jahod a slunce za každého počasí.


Müllermilch Shake Chocolate Cookie & Cream
Nechte se zlákat jedinečnou kombinací čokolády a sušenek.
Na nic nečekejte, “zashakeujte” a užijte si ho dobře vychlazený!


Müllermilch Shake White Choco & Almond
Oblíbená příchuť bílé čokolády je doplněná o jemnou chuť mandlí!
Po tomto jedinečném zážitku budete chtít ochutnat další.
5ed60e6e96684obrazek.png

Více najdete na https://www.mullermilch.cz/produkty/muellermilch

Reklama