Výjimečnost čaje se skrývá v jeho schopnosti nás v zimě zahřát a v létě osvěžit. Navíc ledové čaje nejsou pouze zdrojem nezbytných tekutin, ale také lahodnou pochoutkou. V letních měsících se zaměřujeme na příchutě, které zaručí dostatečné ochlazení našeho organismu. Současně však nechceme ztratit krásné křivky do plavek přijímáním nadměrného množství cukrů.

Lipton Zelený čaj limetka - máta.O prospěšných účincích zeleného čaje už toho víme spoustu. I během letních měsíců si ho můžete dopřávat plnými doušky. Pokud jej navíc zkombinujete se svěží chladivou příchutí máty a lehce nakyslou chutí limetky, ledová sprcha pro vaše hrdlo je na světě. Tuto neodolatelnou kombinaci vám letos jako novinku nabídne ledový čaj Lipton Zelený čaj limetka - máta.

Velkou výhodou čajů Lipton Zelený čaj limetka - máta je, že nejsou slazené jen cukrem, ale i sladidlem ze stévie sladké. Toto přírodní sladidlo se od cukru liší hlavně minimem kalorií a na rozdíl od něj nepřispívá k tvorbě zubního kazu. K nám se tato rostlina dostala z Jižní Ameriky, kde jí indiánské kmeny používaly několik staletí. Ledovému čaji Lipton Zelený čaj limetka - máta dodává vyváženou chuť, která skvěle doplní každou zahradní party nebo pohoštění u bazénu.

 Lipton Zelený čaj limetka - máta je vyroben z extraktu zeleného čaje. Díky své nízké energetické hodnotě je vhodným zpestřením pitného režimu pro každého, kdo si hlídá příjem kalorií i cukrů. Lehce nakyslá chuť se skvěle hodí například k pokrmům z bílého masa nebo ryb.

Doporučená maloobchodní cena za láhev 0,5l je 23,90 Kč a za 1,5l je 29,90 Kč.

Reklama